Hommikusöök staariga - Epp Kärsin Foto: Erki Pärnaku, Õhtuleht
Kogemuskoolitaja Epp Kärsini sõnul tahavad naised tähelepanu ja tunda end ühe ja ainsana. Maalehele antud intervjuus jagab naine, et samamoodi tahavad mehed tunda, et ta on partneri jaoks ainus ja eriline.

Tark ja teadlik naine pühendab oma positiivse energia mehele, keskendudes ainult heale. Samamoodi peaks ka mees keskenduma naise parimatele omadustele, tuues need välja.

„Olen oma koolitustel näinud mehi, kelle naised on neist teinud impotendid. Läbi valusate sõnade – sa oled mõttetu mees, sa ei saa mitte millegagi hakkama. Kui naine igepäevaselt meest alla surub, siis mehe enesekindlus kukub kolinal,” tõdeb Kärsin.

Paljudel meestel haigestuvad eesnäärmed ja üsna sagedastel juhtudel on üheks põhjuseks ebaregulaarne suguelu või kurvemal juhul puudub see üldse. Tegelikult võivad koolitaja sõnul naudingud kesta kõrge eani.

Kui suhtes on kriis, siis ei peaks Kärsini sõnul kohe lahku minema. Pigem tuleb püüda leida uuesti üles see, mis on suhtes tugevat. Lingam- ja yonimassaaž annab võimaluse avada oma partneri süda ning saada uuesti emotsionaalselt lähedasemaks. Lisaks toob naine välja, et veel tähtsam seksist on suhtlemisoskus.

Loe pikemat intervjuud SIIT.