Kristjan Lepp
Kogemuskoolitaja Epp Kärsin õpetab oma koolitustel, et kõigepealt tuleb mees ära rahuldada, siis võtab mees naise käsile. Ajakirjale Kroonika antud intervjuus ütleb naine, et harrastab sama põhimõtet ka kodus – nii on mehe armastuse anum nii täidetud, et tal ei ole vaja seda kodust välja täitma minna.

"Muidugi võib olla ka vastupidi ja mu mees tahab tihtilugu mulle esimesena naudingut pakkuda. Võtan kõik naudingud suure rõõmuga vastu," ütleb Epp Kärsin.

Eestlased räägivad talle koolitustel, et seksiteema ei ole enam tabu. "Paljud mehed on õppinud pornofilmidest, mis võiks naistele meeldida, aga see teadmine ei ole neid edasi viinud. Olen siis öelnud, et ega nad seepärast halvad ole: meie kehv seksuaalelu tuleneb teadmatusest, oleme ju kõik pimeduses kobades kasvanud. Minu kogemus on tulnud ainult praktika kaudu," julgustab Kärsin mehi ja naisi oma soove magamistoas julgemalt väljendama.

Loe ka: Epp Kärsin jagab seksikaid nippe, millega magamistuppa ja suhtesse vürtsi lisada

aid-nippe-millega-magamistuppa-ja-suhtesse-vurtsi-lisada?id=85150635
Suhtega puntras olevatele paaridele julgustab Kärsin alati välja öelda, mis ei sobi. "Oluline on üksteist tundma õppida. Me ei pane enne leibasid ühte kappi, kui oleme rääkinud läbi kõik, ka oma seksuaalfantaasiad."

Loe pikemalt ajakirjast Kroonika.