Foto: Pixaby
Kas mehed armuvad tõepoolest ainult täiuslike kehadega täiuslikesse naistesse? Mitte päris - tegelikult on tõde palju lihtsam!

Eelkõige armuvad mehed naistesse, kes armastavad ennast. Naistesse, kes inspireerivad mehi olema iseenda parim versioon.

Mehed armuvad naistesse, kes on erilised

Naistesse, kes ei ihka kuuluda kindlasse gruppi ega jookse tingimata viimaste trendidega kaasas. Meestele meeldivad naised, kes oskavad luua oma maailma ja ei pelga teiste seast silma paista, selle asemel, et olla iga hinna eest teistega sarnane. Mehed hoolivad naise heast iseloomust ja toredast huumorimeelest rohkem kui täiuslikust kehast, sest just need on omadused, mis muudavad naise unikaalseks.

Mehed armuvad naistesse, kes ennast austavad

Naistesse, kes teavad oma väärtust ja ootavad lugupidamist ka teistelt inimestelt. Mehed austavad naisi, kes ei lase end halvasti kohelda ja kes julgevad enda eest seista.

Mehed armuvad naistesse, kes panevad neid pingutama

Meestele meeldivad väljakutsed ja üks kõige magusamaid väljakutseid on kahtlemata välja valitud naise tähelepanu püüdmine. Nad armuvad naistesse, kes panevad neid pidevalt proovile ja kelle südame võitmise nimel tuleb pingutada.

Mehed armuvad naistesse, kes on õnnelikud ja endaga rahul

Mehed ei suuda vastu panna naistele, kes naudivad iseenda seltskonda, kes teavad, kuidas lõbutseda, kes on õnnelikud ja on oma elu, hobide ja ellu valitud inimestega rahul. Naistele, kes tegutsevad oma unistuste nimel ja ei anna esimese takistusega silmitsi seistes alla.

Mehed armuvad naistesse, kes armastavad elu

Naistesse, kes märkavad elu ilusaid pisiasju, kes hindavad loodust, kes märkavad vikerkaarevärve taevas ja esimesi tärkavaid õisi. Naistesse, kes oskavad end ümbritsevat ilu hinnata.

Mehed armuvad naistesse, keda nad kardavad kaotada

Naistesse, kes ei vaja meest selleks, et ennast hästi tunda või selleks, et keegi nende eest hoolitseks, sest nad saavad sellega ka ise suurepäraselt hakkama. Mehi tõmbavad tugevad ja iseseisvad naised, kellest ilma jäämine tekitab neis ärevust.

Mehed armuvad naistesse, kes oskavad tekitada koduse tunde

Naistesse, kes annavad neile ruumi ja austavad meeste soove ja vajadusi vahel ka üksinda või sõpradega aega veeta. Naistesse, kellel on ka oma elu ja kes ei tühista mehe sõrmenipsu peale enda plaane.

Mehed armuvad naistesse, kes ei võta end liiga tõsiselt

Naistesse, kes ei pelga enda üle naerda või vahel mõnd tobedat asja korda saata. Mehi tõmbavad naised, kes oskavad jääda positiivseks ja vaadata asju teisest perspektiivist, selle asemel, et kohe ärrituda või murelikuks muutuda.

Mehed armuvad naistesse, kes ei hooli teiste arvamusest

Naistesse, kes on piisavalt julged ja eneseteadlikud, et öelda, mida nad arvavad ja küsida, mida nad väärivad. Meestele meeldivad naised, kes ei hooli kuigivõrd teiste arvamusest, kuid jäävad sealjuures viisakaks.

Allikas: Herway