Rawpixel/ Unsplash
Jah, esmapilgul tundub, et mehi liigub ringi rohkemgi kui vaja. Aga kus ja kuidas tutvuda “normaalse mehega” – sellisega, kellega tahaks tõsisemalt suhelda, võib-olla koguni koos elada? Anne & Stiili katsejänesena läks rajale 25aastane Kerli.

Oled lõpuks ometi sarved maha jooksnud? Sõbrannadega korteri jagamine ja üksinda reisimine on tüütuks muutunud? Mis sa siis teed – kas jääd ootama, et Prints Võluv sinu uksele koputaks? Oma kogemuste põhjal võin öelda, et kui keegi üldse koputab, siis on see Toru-Jüri, Kaabli-Kalle või Pizza-Peeter. Muidugi võib mõni neist sinu tulevaseks abikaasaks osutuda, aga kui asi nii libedalt ei lähe, tuleb küpsisekauss käest visata, tagumik diivanilt üles ajada ja potentsiaalsele Härra Õigele enese olemasolust märku anda.

Tundsin, et minu jaoks on tegutsemise aeg kätte jõudnud. Kõigepealt tuli uurida, millistest kohtadest üks 25aastane naisterahvas „normaalset meest“ otsida võiks. Esimese kohani juhtis mind sisetunne, mis väitis, et suur võimalus asjalikke meesterahvaid kohata võiks olla viimastele mõeldud kauplustes. Teise paigana soovitasid tuttavad külastada jõusaali, sest terves kehas pidi terve vaim elama. Kolmanda koha ehk interneti pakkusid välja oma ala professionaalid ehk naised, kes enam „meeleheitel meheotsijate“ hulka ei kuulu.