Ryan Jacobson/ Unsplash
Ilmselt tunneme inimesega, kellega magame piisavalt mugavalt, et mitte nende eest saladusi varjata. Vahel aga on millegi väga isikliku rääkimine palju intiimsem kui seks. Värske küsitlus toob välja, mis on see, mida mehed kipuvad oma partneri eest kõige sagedasemini varjama.

Kõigil meist on seksuaalfantaasiad, aga paistab, et just mehed on need, kes neid kõige rohkem varjavad, selgus veebiküsitlusest, mille tegi Superdrug. Rohkem kui 45 protsenti meestest vastas, et nad ei ole oma partneritega kõige ausamad seksuaalfantaasiatest rääkides. Seega, kui rääkida seksist, kipuvad nad üht-teist oma fantaasiate kohta varjama.

Oma seksuaalfantaasiate varjamine oli ka naiste seas kõige populaarsem vastus – 41 protsenti tõdes, et nad ei paljasta selle kohta kõike oma kallimale. Siiski on protsent väiksem kui meeste seas, seega naisted jagavad oma mõtteid pisut heldemalt.

Ei maksa unustada, et oma salduste jagamine edendab intiimset ja lähedast suhet ning tagav ka rahuldustpakkuvama seksuaalelu. Seega, kui tunned, et sinu "räpane" seksuaalfantaasia on kuidagi vale või liiga hull, siis tasuks selliste mõtete mõlgutamine lõpetada. Fantaasiad on igati normaalsed ja tervitatavad.

Küsitlus avaldas veel, mille suhtes kiputakse ebaausad olema. Näiteks varjavad mõningad inimesed oma suguhaigust ja paljud kipuvad, isegi mehed, teesklema oma orgasmi.

Allikas: Cosmopolitan