34aastane Kati (nimi muudetud) sattus endalegi ootamatult keset vabameelse seltskonna seksipidu. Kuigi kogemus oli põnev, ei ole Kati kindel, kas ta soovib seda korrata.

“Mõte katsetada grupiseksi oli mul alateadvuse pimedates tagatubades mõlkunud juba aastaid. Ka minu erootilistes unenägudes esines see teema sageli. Vahel olid mul unes partneriteks kaks meest, aga tihti ka saatüri-sarnane mees ja naine.

Üks põhjus, miks ma tahtsin grupiseksi proovida, oli muidugi uudishimu, mis andis endast aeg-ajalt märku väikese kripeldusena kusagil ajusopis, kui ma võluvaid inimesi kohtasin. Samas ei jagunud mul päriselus kunagi julgust mõtetest kaugemale minna. Pelgasin, et mis siis, kui keegi teada saab. Eesti on ju nii väike!

Kuna olen lahutatud üksikema ja hea seksiga tihtipeale kitsas käes, siis liiga suured süümepiinad mind kah ei vaevanud. Ent tegudeni jõudmisel sai määravaks juhus. Minu poja lasteaiakaaslase sümpaatne ema kutsus meid oma tütre sünnipäevale. Seal oli koos nooremas keskeas seltskond, kes näisid olevat haritud ja hästi toime tulevad inimesed. Kõik olid normaalse välimusega ja kõigil olid ka lapsed. Pidu oli hoogne ja lõbus.

Üks naiskülalisi jõi pisut liiga palju veini

ja pihtis mulle, et seda toredat sõpruskonda seob peale laste sünnipäevade ja ühiste jõuluõhtute ka grupiseks, mida vahel seltsis harrastatakse. Ah siis sellepärast piidlesidki mehed silmanurgast minu figuuri nii meelalt! Erutusin juba pelgast mõttest, et näeksin kõiki neid inimesi alasti! Ilmselt ei suutnud ma oma huvi vestluskaaslase eest varjata, sest juba järgmisel päeval sain kutse seksiõhtule, mis pidi peatselt toimuma.

Ootasin seda päeva hirmuga segatud põnevusega ja valmistusin tõsiselt. Raseerisin ennast põhjalikumalt kui tavaliselt ning ostsin elegantse uue pesukomplekti ja muskuse järele lõhnava ihukreemi. “Ei tea, kas see aroom on äkki liiga vänge?” mõtlesin ebakindlalt.

Kui ma südame põksudes kohale jõudsin, avas ukse minu poja lasteaiakaaslase ema. Tal oli seljas lahtiste hõlmadega lilla hommikumantel, mille vahelt piilusid paljad rinnad. Ta tervitas mind sundimatult, palus lahti riietuda ja elutuppa liikuda. “Me pole veel alustanud,” lisas ta. “Appi!” oigasin ma sisimas, aga taganeda polnud enam kuhugi.

Elutoas lebasid-istusid juba täiesti paljalt neli paari pluss üks mees. Naised olid kõik kenakesed, aga mitte filmiiludused, ja mehed sportlikud, aga mitte mingite ülespumbatud lihastega. Olen ka ise füüsiliselt heas vormis, aga ikka oli imelik, kui kõik mind pealaest jalatallani silmitsesid ja rahulolevalt mõmisesid. Kõht tõmbus hetkeks hirmust krampi. Lootsin, et mul kõht lahti ei lähe! Tunne oli umbes selline nagu neis unenägudes, kus linna peal kõndides äkki avastad, et oled riided koju unustanud ning kõik vahivad sind, ja siis ärkad hirmuhigiga kaetult.

Istusin diivanile ja vaatasin paljaid inimesi,

kelle mugavatest poosidest oli näha, et nad olid harjunud olema ilma riieteta. Samas segasauna moodi asi ei paistnud – õhk oli selleks liialt erootiliselt laetud. Mees, kellel paarilist polnud, erutus minu nägemisest silmanähtavalt, ja mul hakkas veel imelikum. Keegi pani muusika mängima, mõnusa džässi, ja olemine meenutas mulle õige pisut klassiõhtut.

Võõrustaja-perenaine selgitas mulle reegleid: “Kõik kasutavad kondoome. Kui partnerit vahetad, siis pannakse ka uus kondoom peale. Nii tavalist kui ka anaal- või oraalseksi tehakse poolte kokkuleppel ja kui keegi ei tunne ennast mugavalt või tahab lahkuda, siis seda võib ka. Mingit sundust pole ja keegi ei vihasta.”

“Ah soo,” maigutasin suud ja vaatasin abitult ukse poole. Oleksin tegelikult tahtnud maa alla vajuda!

Üks paar tegi otsa lahti ja hakkas suudlema. Teised järgisid nende eeskuju, teineteist hellitati ilma valehäbita. Mees, kellel paarilist ei olnud, tuli minu poole. “Uh,” tõmbusin ma hirmust jäigaks, aga ta tutvustas ennast ja hakkas mind silitama. Tema puudutused olid meeldivad. Läksin silitustega kaasa ja tundsin, kuidas jalad pikkamööda nõrgaks muutuvad. Ootamatu olukord mõjus mulle nagu vägijook ja võõras mees ainult lisas erutust.

Nähes teisi paare, kes juba mõnutundest häälitsesid, mõtlesin, et vooruslikkus on elus täiesti ülehinnatud. Sain sellest mõttest julgust juurde. Minu partner oli seksis väga kogenud ja igast tema liigutusest õhkus siirast iha. Astusime vahekorda mingi imeliku nurga alt, mida ma polnud varem proovinudki, ja kõik oli lihtsalt super! Sain väga kiiresti orgasmi ja mees märkas seda ning jätkas rahulikult ja oskuslikult.

Korraga tundsin enda rindade ümber kellegi käsi. See oli majaperenaine! Ma ei teadnud, et mul võiks olla biseksuaalseid kalduvusi, aga tema puudutused erutasid mind veelgi rohkem. “Minu” mees suudles mind põsele ja liikus edasi ühe volüümika brüneti juurde. Mina puudutasin majaperenaise kauneid rindu ja ta hakkas mind vastu hellitama. Eriline ja meeldiv tunne oli, kui seda tegi naine.

Meie juurde ilmus üks pikk mees,

kes oli minust huvitatud – osaliselt vist seetõttu, et olin seltskonnas uus nägu. Olin hetkeks kahevahel, ent jõin julgustuseks šampanjat ja mõtlesin, et kui juba, siis juba, ning vastasin mehe tähelepanule. Ka ülejäänud rahvas laskis seksil hea maitsta, keegi ei põdenud. Olin meeldivalt üllatunud, kui vabameelsed meie, eestlased, võime olla!

Ajataju oli mul täiesti kadunud, kõik toimus nagu pooleldi udus. Pikk mees oli väga krapsakas. Vahetasime asendeid ja majaperenaise assisteerimisel sain veel ühe orgasmi. Oeh, mõtlesin, rohkem küll ei jaksa! Viskusime lõõgastunult sohvale. Mulle meenusid miskipärast kolm sõpra Prostokvašinost ja see mõte ajas mind ohjeldamatult itsitama. Et ennast kuidagi vaos hoida, sulgesin silmad.

Kui ma need uuesti lahti tegin ja kella vaatasin, oli mu saabumisest möödas ainult tund. Inimesed olid pesemas käinud ja ennast riidesse pannud, ajasid viisakalt juttu ja jõid veini, nagu poleks midagi juhtunud. Arutati ühise jõulupeo korraldamist ja et kas teha lastele kommipakid samamoodi nagu eelmisel aastal. Mind valdas äkki kuidagi eriti veider tunne ning ma tahtsin koju minna.

Mees, kellega olin tol õhtul esimesena vahekorras olnud, hakkas ka koju sättima ja viskas mind autoga ära. Mul ei olnud talle midagi öelda. Lasin tal sõita oma tänava nurgani, sest ei tahtnud näidata, kus ma täpselt elan.

Kuigi kogemus oli üsna meeldiv, ei ole ma veel otsustanud, kas tahan grupiseksi uuesti proovida, ehkki tollest seltskonnast on mulle paar korda helistatud. Ma arvan, et kui mul oleks püsipartner, ei suudaks ma midagi sellist teha, ent vaba ja vallaline inimene võib eksootika mõttes grupiseksi proovida küll. Mina punastan millegipärast alati juuksejuurteni, kui mõnda oma “grupikaaslast” tänaval või toidupoes nägema juhtun. Pole vist ikka päris minu rida!”

Artikkel ilmus esmakordselt Anne & Stiili 2011. aasta detsembrinumbris.