DANNY G/ Unsplash
Astroloogia võib öelda sulle midagi enda kohta ja mis sinu elus hetkel toimumas või miks kallimaga hetkel suhtlemine kõige sujuvamalt ei lähe. Lisaks annab sinu tähemärk ka vihjeid selle kohta, kui hea oled voodilinade vahel.

Seksimänguasjade edasimüüja Lovehoney eksperdid analüüsisid 12 tähemärgi seksuaalseid eelistusi ja harjumusi. Loe pikemalt, mis info 3500 vastaja seast pinnale ujus!

Milline tähemärk seksib kõige rohkem?

1. Veevalaja

2. Sõnn

3. Kalad

4. Neitsi

5. Lõvi

Kellel on kõige rohkem partnereid?

1. Neitsi

2. Jäär

3. Sõnn

4. Lõvi

5. Kalad

Kes on oma voodieluga kõige rohkem rahul?

1. Veevalaja

2. Kaljukits

3. Kaalud

4. Jäär

5. Sõnn

Uurimuse järele tahab 21 protsenti vallalistest inimestest teada oma kohtingukaaslase tähtkuju, enne kui temasse sõsisemalt suhtuma hakkab. See on loogiline, kui arvestada seda, et saad üht-teist teada oma potentsiaalse kallima seksuaalsete harjumuste kohta.

Mida veel uuring paljastas?

Veevalaja

Erutavad ja ettearvamatud armastajad. Lisaks on nad kõige tõenäolisemalt ka truud partnerid.

Kalad

Õrnad ja emotsionaalsed armastajad, kes elavad selleks, et nautida. Kolm viiest väidetavalt naudivad ka magamistoas rollimänge

Jäär

Otsekohene, ei tegele mingisuguse tilu-liluga. Ära oota neilt pärast seksi kallistusi või helluseid ning enne väga pikka eelmängu.

Sõnn

Kähkukad ei ole nende jaoks. Tegemist on kirglike armastajatega, kes tahavad võtta aega, et oma partneri keha avastada. Väidetavalt ostavad nemad kõige rohkem seksmänguasju, kui teised tähemärgid.

Kaksikud

Kõik käib lõbu ümber, seks on kerge ja lõbus tegevus. Nende puhul ei pruugi seks olla seotud armastusega.

Vähk

Nemad eelistavad enne seksimist saavutada ka tugeva emotsionaalse sideme. Nad on kõige sensuaalsemad armastajad.

Lõvi

Neile meeldib olla tähelepanu keskmes. Kalla nad üle komplimentide ja nõusolekutega.

Neitsi

Hoolsad ja püüdlikud armastajad, kes tahavad, et magamistoas oleks kõik täiuslik. Nad ei eelista üllatusi, aga naudivad igasuguseid räpaseid ja vallatuid võtteid.

Kaalud

Muretud ja loomingulised armastajad. Seks on kontakti loomiseks ja jagamiseks.

Skorpion

Intensiivne, emotsionaalne, kirglik ja väga salapärane. Nad võivad olla vahel väga omastavad ning neil on intensiivne seksuaalne lähenemine.

Ambur

Nemad naudivad kõige tõenäolisemalt kähkukaid. Neile ei meeldi rutiin ning võivad kergesti tüdineda.

Kaljukits

Neile meeldib asjale läheneda põhjalikult ning tunda selle üle uhkust. Hoolimata sellest, et nad kipuvad asju ette planeerima, on nad ka suurepärased eksperimenteerijad.

Allikas: Cosmopolitan