Rawpixel/ Unsplash
Niipalju kui on maailmas naisi, on neil ka erinevaid eelistusi. Seega on loomulikult ka neid, kes omavahel hellusi jagavad.

Maailmas, kus on tavaline lugeda seksist ning veidrustest, on kummaline, et igapäevaelus jääb mulje, justkui eksisteeriksid omasooiharad inimesed vaid kuulsuste maailmas ning kusagil eemal. Võib ju olla, et homoseksuaalid eksisteerivadki vaid galmuurimaailma eridimensioonis, kuid tõenäolisem on, et enamus inimesi on oma suhetest ja voodielust rääkides diskreetsed. Sest nad teavad, et oma erinevate eelistustega avalikkuse ette tulles kaotab tähtsuse nende töövõimekus, intelligents ja meeldivus ning iga liigutust ja sõna hakatakse vaagima nende seksuaalsete eelistuste prisma kaudu. Homoseksuaale peeti kuni 1991. aastani ametlikult, mil Maailma Tervihoiuorganisatsioon selle lõpuks vaimuhaiguste nimestikust välja arvas, samuti ebarditeks.

Lesbilisse armastusse on suhtumine olnud märgatavalt soosivam, kui teistesse seksuaalvähemustesse. Oma osa on selles kindlasti ka pornotööstusel, kus teineteisega kiimlevaid naisi ekspluateeritakse ülierootilise eelmänguna enne kolmanda, peenisega varustatud osapoole, lisandumist. Seda saab üldjuhul võtta sama lesbilise kontaktina nagu on puberteediealiste tüdrukute uudishimust ajendatud omavaheline suudlemine – lihtsalt viis ohutult oma uudishimu rahuldada, et mitte esimest korda poisiga kurameerides liiga kogenematu ja rohmakas näida.