Capital Pictures / scanpix
Tuntud näitleja, laulude autor ja laulja Justin Timberlake ei suuda muusika saatel voodirõõme nautida, sest siis kipub ta keskenduma hoopis muusikale ja mõtlema loos kasutatud akordidele.

Ameerika artist Christina Aguilera räägib, et tema pilgu läbi on naistel palju seksikam keha kui meestel – seepärast meeldibki talle paljast naist rohkem vaadata.

USA laulja Kesha kinnitab, et on kummitusega seksinud rohkem kui korra ja see on talle meeldinud.

Briti laulja Sheryl Cole ei luba endale kunagi seksi ajal kõvasti häälitsemist, sest on arvamusel, et mehed suhtuvad orgasmi ajal karjuvatesse naistesse kui pornotähtedesse.

Näitleja Eva Longoria kinnitab, et brasiilia depilatsioon annab voodis talle erilise tunde. Kuhjaga vürtsi lisab siidsallikesega käte sidumine.

Näitleja Olivia Wilde, kes 2009. aastal tunnistati seksikamaks naiseks, räägib, et talle meeldivad seksmaratonid.

Koomik Russell Brand on kindel, et tema partner peaks rahulduse esimesena saama, muidu ei ole mees teinud seda, milleks ta ette nähtud on.

Ameerika näitleja ja modell, Denise Richards näiteks magas enne abiellumist naisega, öeldes, et tegi seda uudishimust.

Inglise näitleja Kate Beckinsale korraldab oma mehest kaugel olles talle virtuaalstriptiisi. Mees annab talle selleks eelnevalt üksikasjalisi näpunäiteid, öeldes ette, mis naisel peab alustades seljas olema.

Allikas: Lady.ru