Bruce Mars/ Unsplash
Lihtsad asjad töötavad, eriti lihtsad, kuid väga mõjukad sõnad. Õpi selgeks 9 komplimenti, kuidas mees õnnelikuks teha!

Juba varajasest east raiutakse meestele pähe, kuidas naisi kohelda: rohkem komplimente, rohkem kuulamist, rohkem romantikat. Kõik on ju õige. Aga kui suhe edasi areneb, siis võivad mehed oma küllusekarika üsna tühjaks kallata. Ligikaudu 70 protsenti meestest ütleb, et nad sooviksid kuulda oma partnerilt rohkem komplimente. See ei tähenda, et igat meest peaks nunnutama ja roosiõitega pidevalt üle puistama, kuid mehele aeg-ajalt komplimente poetada võib teha imet. Kuigi "sul on ilusad silmad" või "sa oled nii ilus" ei tööta paljude meeste puhul, siis naised võivad öelda palju lihtsamaid asju, et mehele rõõmu teha.

Ekspert soovitab:

"Su käed paistavad tõesti suuremad!"

Mehed võivad oma keha suhtes olla sama paranoilised nagu naised. Kusjuures 90 protsenti meestest nimetab vähemalt ühe kehaosa, mida nad sooviksid muuta (42 protsendi puhul on selleks kõht). Kuigi pole vaja mehele valetada, kui nad on silmnähtavalt vormist väljas, siis ei tee halba, kui kiita kehaosi, mis näevad hea välja või neid osi, millega mees ka vaeva näeb.

"Hahahahaaa"

Kutid veedavad suure osa kooliajast, parimad ajad oma tööpäevast ja vähemalt 12 korda päevas, et inimesi naerma ajada. Kuna mehed hindavad oma huumorimeelt ühe parima omadusena, siis südamlik ja siiras naer on alati võluv.

"Nunnud jalad!"

Tavaliselt ei loe see, kuidas naistele meeldivad meeste kehaosad, mille üle neil kontrolli pole, nagu silmad, lõuajoon või kehakarvad. Ja samamoodi on sõna "nunnu" nende jaoks mingi roosa karvane põrsas, milles neil sooja ega külma pole. Kuid on üks erand! Ütle mehele, et tal on head jalad (jalalabad). See näitab, et sulle mitte ainult ei meeldi tema geenid, kuid sa hindad, et ta suudab ennast rohkem kasida kui ülejäänud kollaküünelised karvavarvastest kaasisased.

"Vauuuu!"

Vahet pole, kas sa reageerid niimoodi tema lahtiriietumise peale või kui te olete lõpetanud seksimise, see lühike ja armas reageering (eriti hea, kui teha seda sosistades) võib olla ülim egopaitaja. Pilt võib öelda tuhat sõna, kuid see lühike heakskiitev ümin ütleb 10 000 korda rohkem.

"Lapsed jumaldavad sind!"

Rohkem kui 50 protsenti meestest ütlevad, et nende perekonnad, rohkem kui töö või palk, on need, mis neid defineerivad mehena enim. Kui naine kinnitab, et mees on perekonna kangelane, siis see kompliment küündib tuhandeid kilomeetreid kaugemale kui tavaline kompliment tema uue soengu kohta.

"Mida sa arvad?"

Oleme näinud juba miljon korda, kuidas pikaaegselt abielus olnud paarid peavad pidevat võimuvõitlus ka siis, kui kumbki lõpuks midagi ei saavuta. Olgu see, kuidas nihutada mööblit või kuidas kiiremini teise riiki jõuda. Kuigi mehed ei pea alati iga väiksema asja üle otsustama, siis võiks neile vähemalt mõista anda, et ka nende arvamus loeb erinevates otsustes.

"Mjäu!"

61 protsenti meestest arvab, et nende partnerid pole seksuaalselt piisavalt seikluslikud. Kuigi kiisulik näugumine ei kvalifitseeri just seiklusrikkuse alla, siis see viitab väikesele üleannetusele ja saadab mehele sõnumi: sa oled äratanud minu sisemise looma!

"Muljetavaldav!"

Kuttidele meeldivad saavutused. Ning neile meeldib, kui neid hinnatakse nende jõu, võimu ja lihtsalt maskuliinsuse pärast. Hästi ajastatud vaatlemine tasub ära. Kui mees tassib telekat teise tuppa või leiab mooduse, kuidas torud ära parandada, siis toida tema vajadust tunda perekonna kaitsjana - ütle, et tema saavutust on märgatud!

"Ma tahan sind!"

Naistel pole vaja kiita pidevalt mehe silmi, juukseid või riideid. Mees tahab kuulda, et ta on täispakett ja selle teadmine, olgu see magamistoas või suhte stabiilsuses, on suurim kompliment!

Allikas: Health.yahoo.com