Foto: Shutterstock
Vihjeks: seda saab tasuta jagada ja selleks ei pea kodust välja minema, selleks ei tule suuri ettevalmistusi teha ning tegelikult saab seda pakkuda ka iseendale, kui kaaslast käepärast pole, sest ka suhtesse iseendaga tuleb aegajalt investeerida. Seda saab pakkuda pehme teki või aurava kakao näol või nagu üks mu tuttav ütles: “Niikaua kui mul meest kõrval pole, kes mind kaissu võtaks, olgu majas vähemalt 26 kraadi sooja”.

Jah, ilmade jahenedes ei unista naised nii väga erootilistest seiklustest ja ülepeakaela armumistest, vaid sellest, et keegi tuleks, võtaks kaissu ja kingiks soojust. Kuigi talvised küttepuud on ka väga vajalik kingitus, siis paarisuhte soojendamiseks kamina kütmisest alati ei piisa. Suhtele tuleb soojust ikka puudutuste, hinge ja südame kaudu anda, siis lõõmab lõke kuni kevadeni.

Idamaade retseptid

Hiina meditsiin soovitab külmal ajal oma keha soojendada, et tagada organismis tasakaal. Selleks sobivad soojendava mõjuga vürtsid ja ravimtaimed nagu ingver, kaneel, pipar, nelk ja kardemon, mis on oma tõhusust tõestanud nii köögis kui magamistoas. Riietumisel võiks eelistada sooje päikeseenergiast pakatavaid toone nagu kollane, oranž ja punane, need toetavad südameenergiat ja ei lase kirel jahtuda. Klassikaline seksikas punane pesu on ilmade jahenedes lausa kohustuslik, veelgi parem, kui seda täiendab soe hommikumantel ja nahka hellitav voodipesu.

Allikas: Ulakas Kaunitar