Hermes Rivera/ Unsplash
Lapsed ei taha teada, mida ema-isa voodis teevad, ammugi mitte vanaema kohta. Kuid vanaemadel on uued boyfriendid ja seksi jaoks hoopis rohkem vaba aega kui noorperel.

Kuigi seksist rääkimine pole enam mingi tabu, näib see kehtivat ainult noorte seksi kohta. Sellest, mida teises nooruses inimesed tagatoas teevad, avalikult ei räägita. Vähemalt pole meil juhtunud lugema sellist seksiõpikut, nagu Rootsi ajakirja M-magasini keskealistele suunatud lisa "Slow Sex". Tõeline kingitus neile, kes on seda meelt, et hea seks ei pea igavesti nooruslikult raju olema, kuid et seks peab olema - igavesti.

Seks on parim ravim

Seksihuvi ei kao ka keha vananedes, sest inimese kõige erogeensem elund on ju teadagi aju. Kuigi signaalid pole enam nii äkilised, on sellel ka omad eelised. Iga armuvahekorraga tormavad noorendavad hormoonid kehast läbi: valu vaigistavad endorfiinid, õnnetunde vallandav serotoniin, stressi leevendav dopamiin, oksütoksiin, mis loob rahu ja heaolutunde.Seks on parim ja pahatihti alahinnatud õnneravim ning immuunsüsteemi tugevdaja, mida võiks vähemalt kord nädalas endale võimaldada. Pole parajasti partnerit? Hästidoseeritud õnnekokteili mikserdamine omal käel mõjub tegelikult pea sama hästi. If you do not use it you will lose it.