Foto: Unsplash
Kellegagi abiellumine on suur samm ja seda pole mõtet teha uisapäisa. Inimene, kelle terveks eluks enda kõrvale valid, mõjutab sinu elu igat külge, mistõttu on väga oluline, et oleksid kindel, et just tema on see õige.

Vahet ei ole, kas oled suhtes või vallaline, ilmselt oled sinagi elu jooksul väga palju suhtenõu saanud, ja ilmselt, kui plaanid kellegagi abielluda, puudutavad need nõuanded põhiliselt just abielu. Kui nõuandeid on palju, on keeruline otsustada, mida kuulda võtta ja mis kõrvale heita ning veel keerulisem seejuures mõista, millised on su enda tunded kogu olukorra suhtes.

Seetõttu toome välja neli konkreetset küsimust, mida endale enne abiellumist esitada, et sul oleks kõik olulisemad vastused olemas. Eesmärk on aidata sul teha tark valik.

Need küsimused on:

1. Kas sa abiellud seetõttu, et ei taha elu lõpuni üksinda olla? Aga mis on hullem, kas olla üksinda või abielus vale inimesega?

2. Kas sa tunned, et sind survestatakse abielluma, kuigi sa seda tegelikult teha ei taha?

3. Kas sa abiellud raha pärast või sellepärast, et unistad suuremast rahalisest stabiilsusest?

4. Kas abiellud, sest kardad, et oled jäänud juba liiga vanaks ja uue partneri otsimisega seega hiljaks?

Soovitame sul mõelda läbi ka see, milline su elu oleks, kui sa nüüd ei abielluks? Kas sa tahaksid endale sellist elu? Kui jah, siis kiirustad abiellumisega, aga kui tunned, et tahad selle inimesega abielluda, siis tee seda. Ainult sinu arvamus loeb!

Allikas: The Everygirl

Unistuste Pulmad tuleb taas!

Anne & Stiili iga-aastane armastatud eriväljaanne Unistuste Pulmad jõuab müügile detsembri alguses. Telli ajakiri mugavalt ette! Kõikide Unistuste Pulmade ettetellijate vahel läheb loosi seitse Acqua di Parma Le Nobili sädelevat kehaõli (100 ml, auhinna väärtus 53.-)

Ettetellimiskampaania kehtib kuni 30. novembrini ning loosimises osalemiseks tuleb registreerida end kampaanialehel annestiil.ee/unistustepulmad.