Anthony Tran/ Unsplash
Pühadehooaeg on aeg pere, sõprade ja tähistamise jaoks ning võib juhtuda, et selle aja jooksul küsitakse ka mõni ebameeldiv küsimus.

Perekogunemistel tuleb ehk vastata küsimustele sinu armuelu kohta, eriti, kui ilmud seltskonda ilma kaaslaseta. Ilmselt ei saa neist küsimustest ära põigelda, seega tuleb end varakult ette valmistada. Küsimusele "Kuidas sa ikka veel vallaline oled?" saab vastata mitmet moodi. Toome neist mõningad näited!

1. Tapa nad sarkasimiga. Võta lehekülg Bridget Jonesi raamatust ning kosta: "Tundub, et see ei ole abiks, et mu riiete all on keha kaetud soomustega."

2. Pööra vestlus enda kasuks. Isegi, kui sa ei soovi, et tädike sulle kohtingunõu annab, võib temalt nippide küsimine aidata enda pealt fookus ära saada. Kes teab, võibolla tulevad need isegi kasuks!

3. Kasuta halba lahkuminekut enda kasuks ära. Kui oled piisavalt vapper, siis võid laskuda veristesse detailidesse oma viimasest segasest lahkuminekust. See kindlustab selle, et küsija kahetseb, et ta üldse selle teemaga su poole pöördub. Võibolla saad nüüd aastaks ajaks taas rahu.

4. Mängi sümpaatsuse kaardile. Ohka tähendusrikkalt ning lisa, et sa mõtlesid just seda sama asja.

5. Kui kõik muu alt veab, ole aus. Kui sinus ei ole piisavalt energiat, et seekord särtsakalt vastata, ole lihtsalt aus. Keskendud sa siis hetkel tööle, naudid vabadust või ei ole õiget isikut enda kõrvale leidnud, kõik aus sobib.

Allikas: Popsugar