Ryan Jacobson / Unsplash
Anne & Stiil vestles suvel kolme õnneliku mehega hästi toimiva suhte valemist. Toome välja meeste nõuanded, kuidas suhtes lähedust hoida ja vajadusel uuesti leida.

Sven: Seks vallandab õnne­hormoone, lähendab paremini kui mingi muu tegevus ning lõpetab kõik tülid.

Ardo: Siin tulebki mängu ausus. Lähedust on väga kerge kaotada, kui teineteise vastu ausad ei olda. Enda avamine toob inimest sulle lähemale, toimides paremini kui mis tahes muu abinõu.

Jose: Olen õppinud, et kui läheb igavaks, siis tuleb taastada olukord, milles alustati, kui kõik oli veel uus. Oluline on mäletada, mis asjad ajasid partneri puhul heas mõttes pöördesse, ja proo­vida neid uuesti teha, n-ö üles ärgata. Tuleta endale ja teisele meelde, et olete endiselt need inimesed, olgu siis abiks riided, mängud või puudutused. See on nagu maagia, mille puhul tood kire minevikust olevikku!

Mulle tundub, et asjade n-ö meelega tegemine on ala­hinnatud. Ma ei looda liiga palju kire peale – see on ajutine. Holly­wood ja kirjandus rikub meid ära. Su kaaslane ei üllata sind iga päev. Kui sa selle kom­po­­­nendi valemist eemaldad, siis räägime päris inimestest.

LOE LISAKS: Armastus päästab maailma: õnnelikud eesti mehed jagavad hästi toimiva suhte valemit