Shutterstock
Kahjuks pole me kõik õnnistatud meela häälega, litsosava kõnepruugiga ning enesekindlusega, et flirtivad vestlused järgmisele tasandile juhtida. Alljärgnevalt telefoniseksi põhitõed häbelikele.

Telefoniseks on hea viis oma erootiliste fantaasiate jagamiseks. Kuigi telefoniseks pole päris vahekord, võimaldab ta ometigi teha midagi sama erutavat ja liitvat – jagada tundeid, füüsilist tungi ning osava üleskütmise abil juhtida ka seksuaalse haripunktini.Telefonikiimaks on vaja kahte inimest, telefoniaparaati, privaatset ruumi ning piisavalt aega. Oma kaugel komandeeringus viibiva mehega armujuttu vestnud on paljud, kuid mõned eelistavad seda mängu harrastada võõrastega. Lihtsalt adrenaliinilaksu ja anonüümsuse pärast.

Telefoniseks pole töö, kooli, sõjaväe või mõnel muul põhjusel füüsiliselt teineteisest kaugel asuva inimese jaoks mingi naljanumber. See võib olla pika aja vältel ainus viis kuidas tõelist lähedust tunda.Võime oma telefonipartneriga vaid helide keeles sellise kontakti luua, et me lausa tajume teise kohalolekut. Tõelised kõnetraadiporno professionaalid oskavad oma fantaasiad nii elavaks rääkida, et paarike hingab lõpuks ühes rütmis, näeb vaimusilmas samu pildikesi ning selline lähedus on mõnikord ka ihulise kontakti võimaluste korral keeruline.

Tunne ennast mugavalt!

Enne numbri valimist keera valgus sumedamaks, joo klaas veini ning vii end meeleollu. Loe mõni armuromaan või vaata erootilist filmi. Sinu lõõgastumisele aitab kaasa hubane keskkond ning teadmine, et keegi ootamatult uksest sisse ei saja.