Foto: Shutterstock
Kui oled ühe kohtingu kaugusel, et armastuse leidmise osas üldse alla anda, ära süüdista ennast, vaid sinu telefonis peituvaid kohtiguäppe. Värske uuringu järgi ei pruugi sa sealt endale sobivat partnerit leidagi, vahendab portaal Well+Good.

Nimelt uurisid teadlased kiirkohtingutel käinud inimeste vastuseid enam kui sajale küsimusele ja viisid nad siis vastavalt vastustele uuesti neljaminutiliseks kohtinguks kokku. Peale seda analüüsisid nad, kui huvitatud uuringus osalenud oma kohtingukaaslastest on ja kui tugev on nende seksuaalne külgetõmme, ning nii jõudsid nad ühe vastuseni: lihtsalt seetõttu, et kaks inimest sobivad teineteisega paberil, ei tähenda, et nad sobivad ka päriselus kokku.

“Ma arvasin, et sajast osalenust suudame ennustada vähemalt mõned sobivad paarid. Ma ei uskunud, et me ei leia ühtegi,” sõnas uuringu autor Samantha Joel üllatunult. Järelikult on päriselus kohtumine jätkuvalt parim viis, kuidas enda kõrvale kaaslast leida ja isegi kõige arenenumad algoritmid ei suuda aidata sul tõelist armastust leida.

Kas sina oled Tinderi äpi kaudu kohtingutel käinud? Jaga kogemust kommentaariumis!