Foto: Shutterstock
Täna on see õhtu. Sina ja su partner olete otsustanud, et veedate ühe kuuma ja kirgliku õhtu. See on kõik tore, aga samal ajal tunned, et see ei tekita sinus nii palju elevust kui sooviksid. Õnneks on olemas mõned nõksud, mille abil seksikas õhtu garanteerida.

Nimelt peitub kirglikku õhtu õnnestumise võti seksi ja intiimsuse ekspert Irene Fehri sõnul kohtumisele eelnevas põnevustundes. See tähendab, et teil tuleb hakata üksteisega flirtima. “Pole oluline, kas olete olnud koos kuu aega või mitu aastakümmet, flirtimisel on suhtes väga oluline roll, et see oleks jätkuvalt mänguline ja lõbus,” kinnitab ta. “Seksika õhtu seksikas osa ei pea algama hetkel, kui see reaalselt aset leiab. Mida lähedasemana te tunnete end juba eelnevalt ja mida rohkem mängulisust teie suhtes on, seda rohkem lõõgastunud ja mängulised olete te ka kohtudes, mis muudab kogu kogemuse veel kuumemaks.”

Aga kuidas seda teha? Eksperdid annavad nõu.

Suurendage kiindumust

Tahad, et intiimsemad hetked partneriga tekitaksid sinus rohkem elevust? Siis tasub kiindumust suurendada, näiteks õrritada teda suudluste ja sensuaalse puudutusega. Tee seda juba paar päeva enne kohtingut või selle päeva hommikul, näiteks tavalise musi asemel üllata teda kirgliku suudlusega.

Saada seksikaid sõnumeid

Kui te ei saa parasjagu kohtuda, kasutage ära nutitelefone ehk saatke teineteisele kirglikke sõnumeid. Anna talle märku, et mõtled ta peale ja räägi talle, mida sa tema juures imetled, kuidas teda tahad ja milliseid mänge võiksite kohtudes mängida.

Avastage fantaasiaid

Täna võiks olla see õhtu, kui katsetate mõnda fantaasiat, millest üks teist on pikka aega unistanud. Võid küsida näiteks oma partnerilt, et milliseid uusi asju tema proovida tahaks. Mõtle ka ise, millest sina fantaseerid ja räägi sellest talle.

Lõõgastu ja loo meeleolu

Kui elu on pööraselt kiire, võib suhe jääda soiku, aga seetõttu ongi hea võtta aega, et endas õige meeleolu tekitada. Mine näiteks enne jalutama, käi vannis või mediteeri. Peaasi, et lõõgastud ja sul on aega minna elevile.

Allikas: elite daily