Isabel Marant <p>Isabel Marant</p>
Loomulik, ma-ärkasingi-sellisena-jumestus kogub üha enam austajaid. Vaatamata naturaalsele tulemusele nõuab see siiski veidi tööd. Siin on mõned nõuanded, kuidas luua meik, mis varjab vead ja toob esile head ning paneb teised juurdlema, kas sa virgudki nii kaunina.

Ehkki kauplustes on muljetavaldav valik meigitooteid, mis annavad näole ingelliku kuma, algab tõeliselt kaunis jume korralikust nahahooldusest. Koori nahka 1–2 korda nädalas, puhasta tõhusate, kuid leebete vahenditega ning kasuta alati näo- ja silmakreemi, ideaalis ka mõnd kosutavat seerumit. Need sammud ei ole kohustuslikud mitte ainult meigile hea põhja loomiseks, vaid ka naha üldise heaolu ja kauakestva nooruslikkuse seisukohast.

Pärlendav põhi


Kasuta meigialuskreemi, mis kumab ka jumestuskreemi all, nii et näed välja, nagu kaheksa klaasi vett ja kaheksa tundi und oleksid sinu jaoks igapäevane nähtus. Tipp­jumestajad rõhutavad alati, et kõik algab meigipõhjast, ja nii see tõepoolest on. Natu­raalne ja värske meik nõuab sära, mis tuleks justkui sinu seest, nii et alusta helklevate toodetega enne meigipõhja kallale asumist.
Kui sul on normaalne või kuivemapoolne nahk, siis kasuta julgelt kõikvõimalikke superniisutavaid ja säravaid meigialuskreeme. Rasusema naha omanikud võivad muidugi küsida, kas tasub nahka veel läikivamaks muuta. Lahendus on lihtne: jäta vahele super­kumav primer ja jää mõne usaldusväärse matistava toote juurde. Enne jumestuskreemi pealekandmist pane põsesarnadele, ninajuurele, lõuaotsale ja meelekohtadele pisut vedelat säraandjat. Võid seda pisut jumestuskreemi sisse segada – ei tasu peljata, et see viimase katvust või püsivust eriti muudab.