Fotod: Vida Press
Maailma üks olulisemaid moemõjutajaid ja supereduka moeblogi The Blonde Salad asutaja Chiara Ferragni (32) tundub lausa hingavat moe nimel. Temalt stiili­inspiratsiooni ammutamine on kui sõõm värsket õhku.

Kui Chiaralt küsida, mis on tema moe­filosoofia, on kindel vastus: “Võta riske, proovi uusi asju.” Kui julgustavad sõnad kõigile, kes on mõnda stiili – mida nad enam ei naudi – liialt kinni jäänud.

Kuigi blogija stiil näib esmapilgul usku­matult mitmekesine, on ka temal omad lemmikud: sensuaalselt mõjuvad õlga paljastavad pluusid ja kleidid, mustad jakid, mis toovad komplekti “tagasi maa peale”, jõulise joonega roomiksaapad, mis muudavad iga riietuse cool’iks, ning muidugi mini­seelikud, mis lähevad lihtsalt nii hästi Chiara mängulise ellusuhtumisega kokku.

Otse loomulikult proovib 15 miljoni Instagrami jälgijaga naine ka uusi trende, õnneks alati just endalikus, lõbusas võt­mes. Ent kas mood on talle lihtsalt üks muretu mäng või aega ja pühendumist nõudev hobi, me päris täpselt veel ei tea!