Tekst: Karolin Kuusik | Fotod: Vida Press
Sussexi hertsoginna Meghan Markle (38) ei osanud ilmselt enne Briti kuningapere liikmeks saamist aimatagi, et temast kujuneb stiiliikoon, kelle iga komplekt võetakse internetiavarustes üksipulgi lahti – et naised võiksid endale täpselt samasuguseid rõivaid soetada.

Hetkest, kui Kensingtoni paleest saadeti välja ametlik teade prints Harry ja Meghani suhte kohta, sai viimase nimest üks maailma guugeldatumaid. Paari pulma jälgis eri kanalite vahendusel lausa 1,9 miljardit inimest.

Kuidas jääda sellise tähelepanu all iseendaks ning mitte korraldada moefopaasid? Meghan valdab seda kunsti suurepäraselt ega võta suuri riske. End kuningliku perekonnaga sidudes õppis ta ära kõik viimseni viimistletud siniverelise stiili nipid.

„Tean, et kuigi mõni asi võib riidepuul suurepärane välja näha, ei tähenda see automaatselt, et see minu seljas võrratu on,” on Meghan öelnud. Tema kainet suhtumist moodi iseloomustab ka riietuse värvi järgi langetatud aksessuaarivalik ning armastus klassikaliste esemete vastu, mis ei lähe iial moest.

Naine on tunnistanud, et armastab üle kõige prantslannade stiili. Näiteks lähtub ta põhimõttest, et midagi peab naise muidu hoolitsetud ja „lakutud” välimuse juures alati vabaks ja lihtsaks jääma. Kas või soeng või meik!