Tekst: Karolin Kuusik | Fotod: Vida Press
Sienna Millerit (37) näeb eranditult inspireerivates komplektides, mille lahutamatud osad on muretus ja kergus, millega ta rõivaid kannab. See on naine, kes ei ürita meeleheitlikult äge välja näha, sest ta lihtsalt ON seda!

Unustage Vanessa Hudgens ja Blake Lively! Esimene bohoprintsess oli Sienna Miller. Palju on muutunud ajast, mil Sienna Jude Law’ käekõrval tähelepanu keskmesse jalutas. Ta ei ole enam ammu tuntud kui vaid Jude’i ekskaasa. Ka lillekrooni on ta peast võtnud.

Kuigi Siennale meeldib eklektika – ta kannab võrdselt hästi välja nii teksad ja T-särgi, nunnu suveseeliku kui ka glamuurse diivakleidi –, on tal siiski välja kujunenud üks kaljukindel lemmik, milleks on 70ndad. Ajastut meenutavad nii näitlejanna jalanõud, teksavalik, suvepluusid ning isegi soengud. Ka vastav värvigamma ehk pruuni ja beeži varjundid on Sienna favoriidid.

Naise stilist Kate Young väidab, et staariga on eriti mõnus koos töötada, kuna ta suhtub moodi kui luulesse. Välimuse pärast muretsemise asemel tahab ta lõbutseda ja naerda. Tema sasitud soengu ja värske meigi puhul ei saagi tihtipeale aru, kas ta on need teinud ise või on kasutatud professionaali abi. Tänapäeva üleviimistletud Instagrami-maailmas on see üsna eriline.