Pixabay
Jõulude eel seisame ikka ja jälle silmitsi ühe ja sellesama probleemiga: mida oma lähedastele kinkida? Sageli ei oota kingitust üksnes pereliikmed, vaid sümboolseid pakikesi vahetatakse ka sõbrannade ja töökaaslaste ringis.

Kommide-šokolaadi uputus käib niigi pühadega kaasas, nipsasjakesed jäävad sageli kapile tolmu koguma ning ka disaini- ja lõhnamaailmas ei maksa kingisaaja maitset tundmata just kuigi julgelt ringi vaadata. Kuidas siis ikkagi pääseda arutust kaubanduskeskustes ringi jalutamisest? Samal ajal aga veenduda, et kingitus täidaks oma eesmärki.

Tegime töö teie eest ära ja panime kokku universaalsed kinkepakikesed, mille üle rõõmustavad kindlasti nii sinu kolleeg ja ülemus kui ka sõbrannad ja peretuttavad.

Ekspress Meedia

Talvine pakk

Talvisel hooajal kuluvad kindlasti kõiksugu looduslikud terviseturgutajad marjaks ära, kasuks tulevad need aga aasta ringi. Kinkepakist leiad kolm asjalikku abimeest, kes aitavad külmataadi ning viirushaigustega rinda pista:
ninasalv, mis niisutab tõhusalt limaskesta, pehmendab koorikuid ja vähendab ebamugavustunnet ninas. Kasutajad tõdevad kui ühest suust, et parem tunne saabub kohe pärast määrimist;
kurgupihusti, mis sisaldab astelapajuõli ja taruvaigu tinktuuri ning on kurgukülmetuse korral asendamatu abiline;
huulevõie, mis kaitseb huuli lõhenemise ja külma eest.

Titevarba pakk

Väikelaste nahk on väga tundlik. Seepärast on oluline, et valiksime väga hoolikalt, mida oma lapse nahale kanname. Kinkepakist leiad kolm looduslikku salvi, millest igaühel enda eesmärk kanda:
astelpajusalv – suurendab naha niiskusesisaldust, pehmendab ja silendab nahka, vähendab naha konarusi ja defekte;
hanerasvasalv – külmetushaiguste raviks, naha pehmendamiseks ning naha kaitseks külma eest;
kummelisalv – rahustab probleemset ja ketendavat näonahka, muutes naha pehmemaks. Sobib kasutada väikelaste nahaallergiate korral, aga ka tursunud silmalaugudel ja jalgade higistamise korral.

Metsavenna pakk

Tõeline talvine päästerõngas meespere kodusesse apteeki. Kinkekomplekti kuuluvad:
taruvaigusalv nahavigastuste hooldamiseks;
ninasalv, mis niisutab tõhusalt limaskesta, pehmendab koorikuid ja vähendab ebamugavustunnet ninas. Kasutajad tõdevad kui ühest suust, et parem tunne saabub kohe pärast määrimist;
kurgupihusti, mis sisaldab astelapajuõli ja taruvaigu tinktuuri ning on kurgukülmetuse korral asendamatu abiline.

Lastepakk

Ideaalne abiline lastega perre, kuid kingituse üle rõõmustavad kindlasti täiskasvanudki. Komplektist leiad midagi nahale, midagi kurgule, midagi ninale:
hanerasvasalv – külmetushaiguste raviks, naha pehmendamiseks ning naha kaitseks külma eest;
Simmu kurgusiirup kuusevõrsetest ja taruvaigust;
ninasalv, mis niisutab tõhusalt limaskesta, pehmendab koorikuid ja vähendab ebamugavustunnet ninas. Kasutajad tõdevad kui ühest suust, et parem tunne saabub kohe pärast määrimist.

PS! Kõik tooted põhinevad loodusteadlikul mõtlemisel. Ei ole lisatud kunstlikke säilitusaineid.

Tee oma selleaastased kingiostud veebilehel tervix.ee.