Krõõt Tarkmeel
Kes meist poleks lapseeas unistanud müüjaametist, arstina laste ravimisest või balletitantsijana laval säramisest? Nagu muugi, muutuvad elu jooksul ka unelmad. Kuid on vähe neid, kes unistuste täitumise ootamise asemel neid ise teostama asuvad.

Olgu see siis edukaks filmiprodutsendiks saamine, oma elu tantsule pühendamine või inimsõbraliku elukeskkonna eest seismine, unistusi täitma asudes pole õnnestumine kunagi kindlustatud. Selle loo tegelastel läks aga hästi: hoides sihti selgena ning tehes järjepidevalt tööd, on kolmel naisel õnnestunud peaaegu et mitte kuskilt oma ala tippu jõuda. Kuidas nad seda suutsid?

Järgne oma kirele

Õppinud Šotimaal ja Londonis, saanud valmis oma esimese filmi ning aidanud teha promovideo nüüdseks maailmaski tuntud pesudisainerile Kriss Soonikule, kolis Tartu lähedalt väikesest maakohast pärit Karen K. Burns oma abikaasa ja aastase tütrega 2012. aastal Dubaisse. Karen oli alati tahtnud saada produtsendiks, kuid Dubai polnud tema sõnul just koht, mis hiilgavale filmikarjäärile mõeldes esimesena pähe tuleks. “Seega otsustasin esialgu lapsega koju jääda,” meenutab ta.