Unsplash
Suur osa aktiivse voodieluga paaridest mõtleb varem või hiljem viisidele, kuidas argipäevaseksi vürtsitada ja kolmanda inimese lubamine enda magamistuppa on mõte, mis praegusel ajal ei šokeeri enam kedagi. Ilmselgelt tasub eelnevalt veenduda, et teie külaline oleks aus ja terve inimene, aga siin on veel mõningad hoiatused enne kui selle sammu kasuks otsustate.

1. Ära unusta, et te kõik olete tõenäoliselt võrdselt närvis ja soovite kõik, et teie "kolmekas" kulgeks hästi. Nii et lõdvestu ja naudi, mida vabamalt end tunned, seda mõnusam teil on.

2. Miski, millele mõelda: kas teie voodi on piisavalt suur, et kõik kolm sinna hiljem ka magama mahuksid?

3. Ole avatud uute asjade proovimisele, olgu nendeks asendid või mänguasjad. Kui mitte nüüd, siis millal veel?

4. Varuge ekstra kondoome, isegi kui voodis on vaid üks mees ja kaks naist. Neid on tarvis partneri vahetamisel ja näiteks vibraatori puhtana hoidmisel.

5. Olge viisakad ja pakkuge oma kolmandale partnerile enne ja/või pärast juua ja suupisteid.

6. Muusika aitab alati meeleolu luua. Alati!

7. Ärge murdke liialt pead selle üle, kes kellele mida teeb. Laske kõigel loomulikult kujuneda... jälgides muidugi, et keegi end kõrvalejäetuna ei tunneks.

8. Teie uus kaaslane pole teie suhtenõustaja! Ei mingit vaidlemist või palumist tal poolt valida, kui te pole milleski üksmeelel.

9. Ära kiindu liialt teie külalisse, see on vaid füüsiline lõbu ja vaheldus.

10. Ära võrdle partnereid. Su kallim ei taha hommikusöögilauas kuulda, milles kõiges teie voodikülaline osavam kui oli tema.

Allikas: Cosmopolitan