Scanpix Scanpix
Kui mõtleme Jennifer Lopezile, siis on teda raske ette kujutada kandmas jalas midagi muud kui kõrge kontsaga kingi. Tihti on tema valikus ülikõrge ja särav kingapaar. Kuidas suudab ta tekitada mulje, et kontsade kandmine on igal ajal muretu ja lihtne?

1. "Mul on mõned nipid. Esiteks soovitan kingi vahetada. Ma ei kanna laval mitte kunagi neid samu kingi, mis olid mul jalas sellele eelnenud punasel vaibal. See kehtib samamoodi naiste puhul, kes päeval kontoris olles kontsi kannavad ja kohe pärast tööd mõnele üritusele lähevad. Vaheta kingi! Erinev kingade kuju annab jalgadele võimaluse puhata ja taastuda."

2. "Leia kingad, mille eesosal on kerge platvorm. Seda isegi juhul, kui platvormiga osa on peidetud. Sellised kingad muudavad su elu (loe: kõndi)."

3. "Harjutamine teeb sind tõepoolest meistriks. Kui kannad kõrgeid kingi tihti, õpid järk-järgult ära nipid, kuidas oma keharaskust jagada ja kehahoiaku võimalikult mugavaks muuta. Regulaarselt kõrgetel kontsadel kõndimine aitab leevendada jalatallale tekkivat survet. See on minu arvates alati olnud üks kõrgete kingade kandmise raskeim osa."

Allikas: Vogue