Coco Chanel Foto: EPSON/SIPA.
Ilmselt oled sa vähemalt mõnest prantslannade ilunipist kuulnud ja ehk isegi kasutanud. Soovitused nagu “klaas punast veini päevas on su nahale kasulik” või “ära söö kunagi töödeldud toitu”on küll levinud, kuid prantslannadel on ka ilusaladusi, mis on vähem tuntud (kuid siiski väga praktilised). Tee nendega tutvust!

Sega päevakreemi hulka piisake isepäevituvat kreemi

Klaar jume ja hele nahk on suurepärane kooslus… ning ka hea “lõuend”, kust kõik pigmendilaigud ja naha ebaühtlused välja paistavad. Sega päevakreemi hulka piisk isepäevituvat kreemi ja saavutad jumekama näo. Kui soovid, lisa seda ka kehakreemi hulka.

Hoia küünelakke külmkapis

Nii säilivad need kauem ja kanduvad küüntele ühtlasemalt.

Unemask on suurepärane ripsmekoolutaja

Kas kasutad magamise ajal unemaski? Pane see silmadele nii, et ripsmed jäävad seespool tagurpidi – ärkad oi-kui-kaardus ripsmetega! Kasuta seda nii kodus kui ka näiteks lennureisidel.

Pane oma käekott hästi lõhnama

Seda trikki kasutavad paljud pariislannad – võta puuvillane taskurätt ja piserda sellesse oma lemmikparfüümi. Seejärel pane taskurätt oma käekotti – tunned oivalist parfüümi iga kord, kui oma käekoti avad. Sarnaselt käekotile võid sama nippi kasutada ka näiteks nahkkinnaste puhul.

Allikas: Allure