Karen Walker Foto: PIXELFORMULA/SIPA
New Yorgi moenädalal esitleti 2015. aasta sügistalviseid kollektsioone ja selgelt joonistusid välja järgmised trendid: 1970ndad, pruun tviid, karusnahk, narmad, megasuuruses sallid ja kolmveerandpikkuses püksid.

70ndate võidukäik
Vihjeid 70ndatest võis näha juba ka suvistest kollektsioonidest, kuid sügisel läheb trend uue hooga edasi. Märksõnad: kõrge pihaga püksid, rõhutatud vööjoon, erksad värvid ja pikad saapad.


Zimmermann Foto: PIXELFORMULA/SIPA


Karen Walker Foto: PIXELFORMULA/SIPA

Karusnahk kõikjal
Kohtas mõlemat – nii ehtsat kui ka valekarusnahka. Rebasenahksed kraed ja sallid olid kõige populaarsemad, kuid karusnahkseid detaile kohtas ka näiteks jakkide käistel.


Altuzarra Foto: PIXELFORMULA/SIPA


Michael Kors Foto: PIXELFORMULA/SIPA

Narmad on jätkuvalt kuumad
Kuna narmad on olnud nüüdseks moepildis juba ei-tea-mitmendat hooaega, siis leidub tõenäoliselt ka sinu garderoobis midagi teemakohtas. Hea uudis – see on oluline teema ka järgmise sügis-talve kollektsioonides, seega kanna mõnuga! Kõige enam kohtas narmaid seekord seelikutel.


J.Crew Foto: Fernanda Calfat/Getty Images/ Mercedes-Benz Fashion Week


BCBG Max Azria Foto: AP Photo/Richard Drew

Pruun tviid
Mitmete kollektsioonide võtmesõna oli tviid. Täpsemalt – pruunist tviidist oli loodud mantleid, pintsakuid ja kostüüme. Puhas klassika!


Michael Kors Foto: PIXELFORMULA/SIPA


Derek Lam Foto: PIXELFORMULA/SIPA

Kolmveerandpikkuses püksid
Terasem silm märkas neid kindlasti juba kevad-suvistes kollektsioonides, kuid üks on kindel – see trend laieneb ka sügisesse! Eelista kindlasti laia säärega variante.


Victoria Beckham Foto: AP Photo/Jason DeCrow

Megasuuruses sallid
Mäletad veel eelmist sügist, kui moepilti ilmusid keep-sallid, mis tundusid seni vaid modellide pärusmaa olevat? Selle sügise oluliseks aksessuaariks on megasuuruses sall – kanna kas kaela/keha ümber mässituna või pikalt kaelas rippuvana.


Adeam Foto: PIXELFORMULA/SIPA


Babyghost Foto: PIXELFORMULA/SIPA