Foto: Shutterstock Shutterstock
Nüüd on aeg vahetada oma päevi näinud kõrvarõngad, sõrmused ja muud kaunistused aasta kõige moodsamate valikute vastu.

Prossid
Silmapaistvad prosse võis näha paljudel moelavadel kogu 2017.aasta jooksul. Oleme kindlad, et prossid kaunistavad alanud aastal nii salle, käekotte kui kraesid. Lubame sul välja otsida kõige uhkemad ja antiiksema välimusega prossid, sest mida suurem, seda uhkem!

Asümmeetrilised ümmargused kõrvarõngad
Lõppenud aastal jõudsid meie vaatevälja taas suured ja ümmargused 80ndate stiilis kõrvarõngad, kuid uuel aastal muutuvad need modernsemaks. Mõtle põnevatele kujudele ja justkui mitmekordselt keeratud rõngastele.

Jalaehted
Ei, me ei lähe selle moeröögatusega tagasi sinu põhikooliaega. Jäta meelde: 2018.aastal löövad õrnad ja naiselikud jalaehted tõeliselt laineid. Kujutle peeneid kette, mida kaunistavad vaid üksikud pärlid. Suvel näevad need päevitunud nahal eriti ilusad välja ja miks mitte kanda mõnd suureks jäänud jalaehet hoopis käe ümber?

Sõrmus väikeses sõrmes
Sõrmustemaailmas on nüüd suurimaks trendiks õrn ehe sinu väikeses sõrmes. See näeb välja delikaatne ja loob armsa mulje.

Õlgadeni ulatuvad kõrvarõngad
Viimastel hooaegadel on ekstravagantsed kõrvarõngad juba populaarseks saanud ja see trend ei kao niipea kuhugi. Mida suurem ja silmapaistvam, seda parem! Leia ehted, mida kaunistavad pärlid, narmad, kivikesed ja muud lisandid.

Fotod: Ekraanitõmmised Instagramist

Allikas: PureWow