ERKI 2015 moeshow Foto: Christo Neemre
ERKI Moeshow 2018 toimub seekord 26.mail pealinna uues underground-klubis HALL. Laval esitlevad oma loomingut 21 noort moeloojat ja selleks, et Eesti pööraseim moesündmus sujuks probleemideta, vajab ERKI tiib vabatahtlike abi.

ERKI Moeshow ootab oma meeskonda vabatahtlikke, kes:

- mõtlevad loovalt ja piirideta

- on rõõmsameelsed ja ehk isegi veidi lihaselised

- tahavad aktiivselt meie tegemistes kaasa lüüa

- on motiveeritud soovist luua ühiselt midagi ägedat

Abikäsi on tarvis nii show toimumise päeval (26. mail) kui ka juba kaks nädalat enne ja pärast suurejoonelist moevaatemängu.

Kui tunned, et soovid end sel kevadel turgutada põnevuse, adrenaliini ja väärtuslike õppetundidega, siis kandideeri ja liitu tegusa meeskonnaga. Ära oota - võta sõber kaasa ja seadke koos sammud ERKI Moeshow 2018 tagatubadesse!

2017. aastal ERKI’l kaasa löönud vabatahtlik Rachele Nagel sõnul oli laeng, mille ta show’le järgnevalt endaga kaasa võttis, nii positiivne, et hoidis teda veel pikalt tegutsemisvalmilt: “Hea tuju, mis aitamisega kaasneb, hoiab motivatsiooni kõrgel ka pärast vabatahtlikku teenistust. Avastasin eneses uusi tugevusi ja selle, et suurim pole mitte saamis-, vaid hoopis andmisrõõm”.

Täida ankeet kuni 4. maini SIIN. Lisainfo kodulehel.

Käesoleval aastal puudutab ERKI Moeshow sotsiaalselt olulist teemat, juhtides inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Moesündmuse tänavune meediapartner on Catwalk.