Anne & Stiil
Anne & Stiil uuris Anni Rahula ja Kethi Uibomäe käest, mis nende kaunite naiste rannakotis alati kaasas peab olema. Saa teada!

Jalgpallikohtunik Anni Rahula tõdeb, et ei armasta käia rannas kõige põletavamal ajal, aga kui vahel nii peaks juhtuma, peab päikesekaitse kindlasti kaasas olema. Rannakotti kuuluvad silmade kaitsmiseks alati ka päikeseprillid.

Kui kõht kipub tühjaks minema, on hea haarata puuviljade järele ja parim jook on kindlasti vesi, leiab Anni. Rannakotis leiavad tavaliselt oma koha ka lapse mänguasjad - ämber ja kühvel - ning suur rätik, ilma milleta rannas ei saa.

Ja parim moodus aja veetmiseks? "Sudoko on mul alati rannas ja lennukis kaasas," ütleb Anni ning tunnistab, et vahel saab rannast tänu telefonile ka mõned tööasjad tehtud.

Loe lisaks, kuidas valida enda figuuriga sobivad rannariided

Laulja, saatejuht ja Anne & Stiili kolumnist Kethi Uibomägi pistab rannakotti La Roche' SPF 50 päikesekreemi, Öli brändi kehaõli ja hügieenilise huulepulga. Kindlasti peavad rannas kaasas olema ka vesi, päikeseprillid ja kaitsev nokamüts või kübar.

Ujumisrõivastest eelistab Kethi Marc & Andre brändi bikiine ja ka kimonosid. "Mul on neid kaheksa erinevat varianti, sest mulle meeldib bikiinide ja trikoode puhul vaheldus," tõdeb ta.

Ja Kethi soovitus mõnusaks aja veetmiseks? Ikka hea raamat!

Vaata lisaks videot, kuidas ühte salli rannas seitsmel erineval moel siduda