Elie Saab. Foto: Vida Press
Blondiinidel on lõbusam elu? Võib-olla... Harper's Bazaar reastas elulised ja tihti ka humoorikad olukorrad, kuhu on sattunud paljud blondid naised. Kas tunned end ära?

1. See on kallis lõbu. Välja kasvanud juuksevärv on inetu ja see kehtib eriti blondide juuste puhul, millele tume toon juuste väljakasvul tekitab eriti kontrastse värvide vahe. Seega igakuised juuksurikülastused peaksid sulle tuttavad olema. Ja muidugi ka pidevad kulutused juustele.

2. Õige tooni saavutamine tundub raketiteadusena. Liiga hele? Ei, liiga tume. Liiga tuhm. Liiga kollane. Kui oled blond, siis oled kursis, et seda õiget, täielikult sobivat tooni leida ja saavutada on väga raske.

3. Tunned end juuksurisalongist lahkudes Grace Kelly, kuu möödudes aga Britney Spearsina. Oled parimaks näiteks, kuidas juuksevärv ja juuste olukord mõjutab enesetunnet ja -hinnangut. Aeg, palun peatu!

4. Oled kohanud palju inimesi, kellel on blondi-fetišid. Ja sinus tekitab nii mõnigi neist, kel on "blondidega oma teema", kõhedust. Mõnikord oled tähelepanust lihtsalt väsinud.

5. 50 blondi varjundit. Meeblond, tuhkblond, tumeblond, heleblond... valikuid on tõesti palju.

6. Stereotüübid, oh need stereotüübid. Jah, sa oled blondi peaga. Jah, sa oled intelligentne. Miks seda ikka veel nii raske uskuda on?!

7. Oled küsimusest "Kas sa oled loomulik blond?" tegelikult juba päris väsinud. Ja see fakt on oluline, sest...?

8. Hüüdnimedest. Blondu, blondiin, Rapuntsel, kuldkiharake. Sinul neid hüüdnimesid juba jätkub.

9. Sa ei saa kanda kollast. On väga vähe blonde, kes selle värvi välja kannavad.

10. Su juuksed on katki ja istud oma katkiste juukseotste tõttu pidevalt juuksurisalongis. Vaata taas punkti number üks.

11. Juuksur on sulle enamat kui juuksur, kuna ta teab, milline blondi varjund just sulle kõige paremini meeldib ja sobib. Ta on sinu jaoks tõeline aare!