Foto: Kevin Winter/Getty Images/AFP/Scanpix
Beyoncé on põhjusega tõusnud üheks maailma juhtivamaks naismuusikuks — ta on alati järjepidevalt uut muusikat välja andnud ja seeläbi oma fänne rõõmustanud. Rääkimata muidugi ta võimsast lauluhäälest ja pidevast piiride nihutamisest, mis tema muusika alati unikaalseks teeb. Kuid 2020. aasta on andnud ka talle võimaluse karjäärialaselt paus teha, isegi, kui vaid ajutiselt, kirjutab Cosmopolitan.

Detsembrikuu Briti Vogue’ile antud intervjuus tunnistab Beyoncé, et ta kasutab praegust aega, et oma kolme lapsega — Blue Ivy, Rumi ja Sir Carter — aega veeta.

“Ma hindan väga seda aega, mis saan veeta oma perega ning mu uus eesmärk on tempot aeglustada ja jätta stressirikkad asjad oma elust välja,” avaldas ta. “Ma liitusin muusikatööstusega 15 aastat tagasi ja kasvasin suureks terve maailma pilkude all ning olen peatumatult uute projektidega välja tulnud. Avaldasin albumi “Lemonade” keset Formation World tuuri, sünnitasin kaksikud, esinesin Coachellal, lavastasin “Homecomingu” filmi, käisin Jay’ga tuuril, seejärel “Black Is King“ — kõike seda järjest. See on olnud raske ja ärev. Ma olen kulutanud palju aega, et enda pärandit üles ehitada ja esindada oma kultuuri parimal võimalikul viisil. Nüüd otsustasin lasta endal keskenduda iseenda õnnele.”