Stina Kase
Brand NO.8 esitleb 21. oktoobril Tallinn Fashion Weekil sügistalvist kollektsiooni “Multiverse”, mis viib moehuvlised paralleeluniversumeid avastama.

Brand NO.8 uus kollektsioon on saanud alguse disainer Svetlana Puzorjova mõtisklustest paralleeluniversumite üle. “Universum, mida igapäevaselt kõik tajume, on vaid üks paljudest ning selle kõrval on teisi kihte, kus võivad eksisteerida erinevad variatsioonid meist,” selgitab Puzorjova.


Foto: Stina Kase

Disaineri mõttekäigule andis hoogu ka Christopher Nolani film “Algus”: “Meie elu sõltub otseselt meie mõtetest, mida mõtleme – nendega me loome oma reaalsust. Meie maailm võib olla palju suurem, kui oskame ette kujutada. Nähtav maailm on meie sisemaailma peegeldus. Kõik, mis meie elu ootamatult muudab, ei ole juhuslik,” on moelooja veendunud.


Foto: Stina Kase

Toonidest näeme kollektsioonis terrakottat, oranži, erinevad sinise toone, bordood ja halli. Materjalidest on fookuses neopreen, siid, nahk, kašmiir ja vill.

BRAND NO.8 on naisteriiete bränd, mis esindab klassikalistest esemetest koosnevat mugavat garderoobi, mida on täiendatud kaasaegsete trendide ja läbimõeldud värvigammaga. Igat elementi on hoolikalt kavandatud kuni täiusliku vormi saavutamiseni, mis rõhutaks naise keha loomulikku ilu. Brändi disainid võimaldavad esemeid omavahel kombineerida ning seeläbi ilma suuremate kulutusteta harmoonilist garderoobi luua.


Foto: Stina Kase