Cambridge'i hertsoginna Catherine ja Meghan Markle Scanpix/ AFP
Enne seda, kui pilti ilmus Meghan Markle, olid kogu moemaailma pilgud ainiti Cambridge'i hertsoginna Catherine suunas. Tema hea maitse on toonud talle veatu välimuse, aga abiks on ka stilist Natasha Archer. Kellega on tegemist?

Natasha Archer alustas 2007. aastal, töötades Catherine isikliku assistendina. 2014. aastal teatas Vainity Fair, et temast on saanud hertsoginna stilist, kes kannab vastutust naise värske ja tänapäevasema välimuse eest.

Cambridge'i hertsoginna Catherine
SIPA / Scanpix

"Algselt oli moeikooni staatus Catherine jaoks vastumeelne, kuid nüüd ta naudib seda," kostis allikas. Natasha, keda kutsutakse Tashiks, aitab hertsoginna jaoks rõivaid hankida. Ta poodleb Catherine jaoks veebis ning hangib tema jaoks sadu ja sadu kleite, mida selga proovida. Lisaks on stilist innustanud Catherine'i rohkem riske võtma.

Cambridge'i hertsoginna Catherine
PA Pictures/Scanpix

Stilist reisib hertsoginnaga kaasa igal pool ning väidetavalt on naised ka omavahel lähedased. Natasha oli esimene inimene, kes ei ole kuningliku pere liige, aga külastas Catherine'i haiglas, kui too 2013. aastal prints George'i ilmale tõi. Väidetavalt valis ta välja riietuse, mida hertsoginna kandis haiglast lahkudes.

Cambridge'i hertsoginna Catherine ja prints William pärast prints George sündi.
PA Pictures/Scanpix

Stilist on abielus kuningliku fotograafi Chris Jacksoniga, kes kõikjale koos kuningliku perega kaasa reisib. Ta on teinud suurepäraseid pilte Catherine'ist, Meghan Markle'ist, prints Williamist, prints Harryst ja kuninganna Elizabeth II-st endast. Seega töötavad stilist ja fotograaf kuningliku pere jaoks külg külje kõrval.

Stilist on Briti kuninglikult perelt saanud Victoriani ordeni ning on hetkel beebipuhkusel.

Allikas: Cosmopolitan