Fotod: Vida Press
Vogue kõrvutas ameeriklasest moekunstniku Michael Korsi eestlannadest muusad.

Mis puudutab brändingut, siis ei tee Michael Kors kompromisse – kõik tema kampaaniad on viimase detailini viimistletud ja muidugi luksuslikud nagu tema loomingki. Michael Korsi reklaamikampaaniate lahutamatuteks osadeks on jahid, lennukid, vintaažautod ja stiilsed modellid nagu Sasha Pivovarova ja Vanessa Moody… ning loomulikult tema eestlannadest muusad Carmen Kass ja Karmen Pedaru. Kuid kumb sobib tema muusaks paremini? Vogue kõrvutas viimased kaks ja tulemused on siin.

Carmen Kass

Vanus: 37
Kodulinn: Tallinn
Korsiga töötanud koos: 10aastat
Väljaspool modellitööd: Ühiskondlikult ja poliitiliselt aktiivne – meenutagem aastat 2004, kui Kass kandideeris Res Publica ridades europarlamenti. Ta on ka muljetavaldavalt hea males, aastatel 2004-2011 oli ta Eesti Male Liidu president.
Suurim tööalane saavutus: Ta on korduvalt poseerinud moepiibli Vogue kaanel ja olles 2000ndate alguse nõutumaid modelle, tegi ta arvukaid kampaaniaid nii Tom Fordile, Guccile kui Chloé'le, kuid Korsiga töötas ta koos kõige kauem.
Salajane eelis: Pedaru võib küll praegu edukas olla, kuid Kassil õnnestus saavutada tõeline supermodelli staatus.


Foto: Vida Press

Karmen Pedaru

Vanus: 25
Kodulinn: Kehra
Korsiga töötanud koos: 5 aastat
Väljaspool modellitööd: Enne modellitööd kuulus ta eesti kuni 19aastaste naiste jalgpallikoondisse – ta on ka meedias tunnistanud, et spordist oli tal raske loobuda. Nüüd jagab Pedaru oma elu Eesti ja Rooma vahel, ta on abielus itaallase Riccardo Ruiniga.
Suurim tööalane saavutus: Edu nii reklaamikampaaniates kui moelavadel on ta kujundanud praeguse aja üheks kõige edukamaks modelliks.
Salajane eelis: Moemaailmas, kus miski pole kindel ja mida valitseb suuresti sotsiaalmeedias toimuv, teab Pedaru, et ainus, millest piisab, on olla parim. Ja seda iga tema töö ka on.


Foto: Vida Press

Tulemus: Viik, loomulikult! Michael Korsi maailmas on alati ühele võrratult kaunile blondile koht.

Allikas: Vogue