Cathy Tullkvist Foto: Krõõt Tarkmeel, Anne&Stiil
Juuni lõpus oma 51. sünnipäeva tähistanud ja 1989. aastal Miss Estonia tiitli pälvinud Cathy Tullkvist tunnistas Anne & Stiilile antud intervjuus, et iluteemad on tema arust vägagi naiselikud ja tähelepanu iseendale ei tohiks mitte kunagi kaduda.

“Olen kindel, et ükski naine ei taha vananeda ja kui keegi väidab vastupidist, siis ta valetab,” lisas Cathy. “Alternatiiviks — mina pean seda iluhoolitsuseks — ongi esteetilise meditsiini uue põlvkonna iluhooldused, mis on kõik vananemisvastase eesmärgiga.”

Cathy on aastatega õppinud, et elus saab kõik otsustest alguse. “Nooremana lasin rohkem liugu õnnel ja arvasin, et kõik lähebki iseenesest… Tegelikult on vaja otsustada ja seega ka vastutada. Hetk, millal otsus teha, on ülioluline. Ära liiga kaua oota, kuid ära ka kiirusta,” teab naine. “Tee õige otsus, mis põhineb sinu sisemisel häälel. Arvan, et olen õppinud oma sisemist häält kuulama.”

Aga kuidas Cathy ise aru saab, et on teinud elus õige otsuse? “See, mis toob sinu sisse rahu, on õige. Nii kaua kui rahu ei ole, ära otsust langeta.” Samuti soovitab ta lähtuda armastusest — kui otsused on tehtud sellest lähtudes, on need 100 protsenti õiged.

Loe ka pikemat intervjuud Cathy Tullkvistiga 2018. aasta augustikuu Anne & Stiilist.