Scanpix
Modell ja telesaatejuht Chrissy Teigen teavitas Instagrami vahendusel jälgijaid, et laseb oma rinnaimplantaadid välja võtta.

"Ma postitasin endast Twitterisse pildi koroonatesti tegemas, sest ma lähen peatselt operatsioonile," kirjutas naine. "Arusaadavalt on paljud inimesed uudishimulikud (ja ninakad!), nii et ütlen selle välja: ma lasen oma rinnaimplantaadid eemaldada! Nad on olnud minu head kaaslased palju aastaid, aga olen sellest välja kasvanud. Ma tahaksin kanda enda suurusele vastavat kleiti ja lamada kõhuli ilma ebamugavustundeta! Muud midagi. Minu pärast ei ole vaja muretseda."

"Kõik on hästi. Mul on endiselt rinnad, aga need on lihtsalt puhas rasv, mis nii peakski olema. Tobe ja imeline kotike rasva, ❤️" seisis postituse lõpus.

Teigen avaldas märtsikuus intervjuus Glamour UK-le, et käis iluoperatsioonil 20aastasena. "See oli minu jaoks seotud ujumisriietega," sõnas Teigen, kes tegi oma modellidebüüdi 2010. aastal Sports Illustrated ajakirja ujumisriiete numbri jaoks. "Ma mõtlesin, et kui ma poseerin selili lamades, tahan, et mu rinnad oleksid pringid."

Teatud juhtudel tuleb aga rinnaimplantaate aja möödudes vahetada. "Kui sul on lapsed, hakkad mõtlema operatsiooni riskidele ja saad aru, et see ei ole viis, kuidas ma tahan surra - rinnaoperatsioonil," rääkis Teigen märtsis.

Chrissy Teigen on abielus laulja John Legendiga, kellega neil on kaks last: 4aastane tütar Luna Simone ja 2aastane poeg Miles Theodore.

Allikas: People