Hendrik Osula
Tallinn Fashion Weeki teise päeva juhatasid sisse Mammu Couture'i ja Kaidi Kuuri moeetendused.

Kaidi Kuur tõi lavale pruut- ja õhtukleitide kollektsiooni, mis on olemuselt lihtsalõikeline ja minimalistlik, kuid samal ajal ka intrigeeriv - kvaliteetsed materjalid ja käsitööpitsid räägivad ise enda eest. Elegantne ja enesekindel kollektsioon, mille disainid ei võistle potentsiaalse kliendiga. Absoluutselt draamavaba ja ehe moelooming.

Mammu Couture'i nime kandev rõivabränd on tuntud ülinaiseliku, peaaegu mõisaproualiku stiili poolest (sipelgapiht, puhvvarrukad, suured seelikud). Kuigi pidulikkust ja küllust selles kollektsioonis jätkus, mõjusid värskena suvekleidid, mis olid kombineeritud tennistega. Tahab ju ka tänapäevane mõisapreili spordimoe trendidega kaasas käia, kas pole?

Lavale jõudis pastelne pidulik kleidi- ja seelikukollektsioon, mida kaunistasid loendamatud käsitsi tikitud 3D-lilled - just tänu neile on tegemist äärmiselt töömahukate esemetega. Kõrgmoelikult efektne mood lubab igal naisel end printsessina või siis hoopis kuningannana tunda. Arvestades, et saabuv kevad toob endaga arvukalt koolilõpu-, pulma- ja muid pidusid, siis kindlasti leiab iga kollektsiooni ese endale peagi ka uhke kandja.