Hilp
Väike kodumaine disainiettevõte Hilp on koroonaviirusega kohanenud ja müüki paisanud temaatilise motiiviga särgi, mis klientide hulgas väga populaarseks on osutunud.

Hilp kirjutab oma Facebooki postituses, et särk kutsuti ellu klientide palvel, kui näomaskiga kassi illustratsioon väga populaarseks osutus.

"Meie uus toode koroona kass illustreerib ideaalselt inimeste käitumist praeguse pandeemia ajal. Käiakse ringi näomask ees ja ostetakse kokku selline kogus vetsupaberit, mida on liiga palju isegi Kuperjanovi jalaväe pataljonile kõhuviiruse ajal," seisab postituses.

Näomaskiga kassi illustratsiooniga on saadaval nii pusad kui ka T-särgid meestele, naistele ja lastele.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!