Unistuste Pulmad
Anne & Stiili iga-aastane armastatud eriväljaanne Unistuste Pulmad jõuab müügile detsembri alguses.

Unistuste Pulmad on mahukas pulmaajakiri, mis jagab praktilisi nõuandeid pruutpaaridele pulmakorralduseks ning toob lugejateni ideid ja mõtteid, kuidas muuta pulmapäev unustamatuks. Lisaks leiab ajakirjast elu üheks kõige tähtsamaks sündmuseks ilu- ja moeinspiratsiooni ning palju huvitavat lugemist.

Eraldi peatume teemadel nagu kriisiaegne pulmakorraldus; pulmamenüül, mis vastaks kõigi külaliste toitumis-eelistustele ja -vajadustele; kuhu minna mesinädalaid veetma, kui reisimisvõimalused on piiratud ja küsime, kuidas hoida armastust pikkade aastakümnete vältel. Lisaks saab lugeda soovitusi täiuslikuks pulmaööks, pulmakommetest laiast maailmast ning nii mõnegi paari elu kõige erilisemast päevast.

Telli ajakiri mugavalt ette! Kõikide Unistuste Pulmade ettetellijate vahel läheb loosi seitse Acqua di Parma Le Nobili sädelevat kehaõli (100 ml, auhinna väärtus 53.-)

Ettetellimiskampaania kehtib kuni 30. novembrini ning loosimises osalemiseks tuleb registreerida end kampaanialehel annestiil.ee/unistustepulmad.