Foto: Kalle Veesaar, Kanal 2
Esmaspäeval stardib Kanal 2s „Eesti tippmodelli“ uus, neljas hooaeg.

Uuel hooajal keskendutakse kommertsmodelli leidmisele. „Sel hooajal ei ole nii oluline, et modellil oleksid täpsed modellimõõdud või et otsitav modell oleks kindla pikkusega. Meid ei huvita niivõrd ka modelli kaalunumber,“ selgitab tuntud moekunstnik, saatejuht ja kohtunik Liisi Eesmaa. „Otsime inimest, kes töötab väga hästi kaameraga - nii telepildil, tekstis kui fotol. Ta oskab suurepäraselt maha müüa tooteid, end presenteerida, on hea esineja. Nagu igal aastal, otsime põnevat karakterit,“ võtab Eesmaa kohtunike eesmärgid kokku.

Liisi Eesmaa jätkab nii saatejuhi kui kohtunikuna. Kaamera ees ja fotokaamera taga on ka varasematest hooaegadest juba tuntud tippfotograaf Toomas Volkmann. Senine kohtunik ja moeekspert Urmas Väljaots jälgib modellide tegemisi distantsilt, töötades nüüd Londonis. Kohtunike read on täienenud uue meeskonnaliikmega, kelleks on Mari-Liis Helvik.

„Mari-Liis on talendikas ja kaunis daam, moeportaali Catwalk toimetaja. Tal on hea ülevaade nii meie kui muu maailma moeteemadest. Mari-Liisi ülesanne on modelle nii võtteplatsidel kui võtteplatsi välistel momentidel juhendada,“ selgitab Eesmaa.

Eesti tippmodell“ on Kanal 2 eetris alates 14. detsembrist esmaspäeviti. Sea end teleri ette kell 21.30.