Foto: Scanpix
Kui jutud hertsoginna kolmandast rasedusest septembrikuu alguses kinnitust said, hakkasid Triology brändi kibuvitsaõli müüvad kauplused end suuremaks nõudluseks ette valmistama.

Kate’i viimase raseduse ajal müüdi Trilogy kibuvitsaõli välja kohe, kui Kate mainis, et just see toode aitab tal värskendada oma väsinud nahka. Tema nahaprobleemide taga ei olnud mitte klassikalised põhjused nagu vähene uni või tohutu šokolaadiisu, vaid tõsiasi, et hertsoginna vaevleb hüpremesis gravidarum'i ehk tõsisemat sorti hommikuse iivelduse käes. Paljud naised, kes selle all kannatavad, lõpetavad sageli iivelduse ja oksendamise tõttu haiglaravil (nagu ka Kate mõlema eelneva raseduse ajal) ning samuti on sel tõsised tagajärjed nahale.

Uuringu järgi esineb hüpremesis gravidarum'it naistel tavaliselt raseduse esimesel trimestril, aga seda võib ette tulla ka hiljem. Oksendades vedeliku oma kehast välja, peegeldub see ka nahal ja Kate’i lemmikvahend sellega toimetulekuks on Trilogy kibuvitsaõli, mida statistika järgi müüakse poodides üle maailma iga 20 sekundi järel. Ka Miranda Kerr ja Emma Stone on selle brändi suurteks fännideks.

Kuna õli on täidetud rasvhapetega, taastab see naha niiskustasakaalu ja vähendab punetust. Lisaks aitab see võidelda ka venitusarmidega.

Allikas: Pop Sugar