Fotod: Sven Tupits
Seekordne fotosessioon viis modellid imekaunisse Kõue mõisa, mis sobis suurepäraselt vapustavalt efektseks ajastupeoks – kõigil tuli kehastuda 1920ndate Ameerika peokaunitarideks ja džentelmenideks. Fotosessiooni stilistika oli inspireeritud hitt-teosest „Suur Gatsby“. Fotosessiooni kliendiks oli Expressions, kelle ehted tuligi peomelus seigeldes ilmekalt välja kanda.

Stilist Liisa-Chrislin Salehi käe all toimus muinasjutuline metamorfoos – modellid said ajastutruud soengud, jumestuse ja rõivad. Sealjuures kandsid neiud täiesti autentseid selle ajastu kleite, mis on väärt tuhandeid eurosid. Noormehed riietati ikoonilisse rõivabrändi Brooks Brothers, millel on spetsiaalne „Great Gatsby“ kollektsioon.

Kuigi modellid olid elevil ja põnevil, sest tegemist oli paljude lemmikteose ning -ajastuga, osutus pildistamine taaskord raskeks. Fotograaf Sven Tupits pildistas modelle tantsult – elav orkester mängis džässimõjutustega muusikat ning katkestas perioodiliselt mängu, muusika vaikides tuli modellidel momentaalselt poseerida.

Vaata fotosid:

Kristjan ja Anastassia

Antonio ja Kätlin

German ja Evelina

Helena, Rait ja Alice

Parimatel esinejatel avanes võimalus poseerida fotograafile ka Kõue mõisa ilusates sviitides - eraldi fotosessioonil said poseerida Antonio ja Kätlin ning German ja Evelina.

Antonio ja Kätlin

German ja Evelina

Hea lugeja, kes olid sel korral sinu lemmikud?