Foto: Scanpix
Parukad pole staaride seas tänapäeval enam midagi erilist – neile, kellele meeldib katsetada erinevat värvi ja pikkuses soengutega, on need oma juustele heaks alternatiiviks. Julgelt ja avalikult on parukaid kandnud näiteks Lady Gaga, Katy Perry ja Kylie Jenner. Mõnel juhul aga pole eesmärgiks uute soengutega šokeerida…

Näitlejatar Keira Knightley tunnistas ajakirjale InStyle antud intervjuus, et tema juuksed on 20 Hollywoodi-aasta jooksul tõsiselt kahjustada saanud ja ta kannab seetõttu juba aastaid parukat. “Filmide jaoks on mu juukseid on värvitud igat võimalikku värvi. Mu juuksed olid sedavõrd halvas seisus, et hakkasid lihtsalt välja kukkuma – seega viimasel viiel aastal olen parukaid kandnud ja see on parim asi, mis on mu juustega juhtunud,” selgitas Knightley.

Arvestades, et 40% naistest kogevad oma elu jooksul teataval kaalul juuste väljalangemist, on näitlejatari avameelsus kogunud viimastel päevadel internetis palju heakskiitu.

Juuste väljalangemist võivad põhjustada paljud faktorid: stress ja väsimus, juuste liigne töötlemine, sünnitusjärgne periood ja toitainetevaene dieet.

Oled oma juuksed blondeerimise ja liigse kuumtöötlemisega rikkunud? Loe siit, kuidas neile elujõud tagasi anda: JUUSTE TAASTUSRAVI: 7 sammu, et blondeeritud juustele elujõud tagasi anda