Foto by kariné
Piirid naiste- ja meestekaupade vahel hägustuvad ja üha enam koguvad populaarsust unisex-tooted. Trend on juba laialt levinud parfüümi- ja kellamaailmas, tasahilju on piirid kadumas ka naiste ja meeste aksessuaaride vahel. Klassikaliselt karge Eesti disain pakub head võimalust ehted sõna otseses mõttes ühte karpi panna.

Käevõrust on saanud meeste hulgas kõige armastatum ehe. Soost olenemata pääseb see paremini esile siis, kui kannad ehet koos lühikese või kolmveerdandvarrukaga. Kui oled kellakandja, vali argipäevaks kellarihm ja käevõru samast materjalist.


Riina Põldroos, Embassy of Fashion, käevõru 135.-

Käevõru Gvido Design 280.-

Käevõru New Vintage by Kriss 69.-

Käevõru New Vintage by Kriss 175.-


Käevõru Kadri Kruus 15.-

Meeste triiksärk erineb naiste omast vaid figuuri iseärasuste osas. Ka poisssõbra päevasärki kanda ei ole patt, eriti kui seda ehivad luksuslikud mansetinööbid. Kandja soost olenaemata on vajalik, et nööpaegu asemel oleks mansetil vastav kinnitusava.


E4 Disain, mansetinööbid 25.-

Mansetinööbid Birgit Skolimowski 140.-


Mansetinööbid Gvido Design 240.-


Mansetinööbid Birgit Skolimowski 140.-

Kaelaehet on ajaloo vältel saatnud sümboolne tähendus – muuhulgas on rinnal kantud nii kaitsvat amuletti, truuduse märgiks armastuse fotot kui ka usutõotusena risti. Noore Angelina Jolie rinnal rippus pudelikeses mäletatavasti kallima veri. Miks mitte ei võiks armunud paar kanda sõrmuse asemel hoopis sarnast kaelaehet? Mida lihtsama vormiga on ehe, seda kergem on seda igapäevagarderoobiga sobitada.


Merle Kasonen Jewellery

Kett Riina Põldroos 85.-

Kett by kariné (valge kuld, must roodium, must teemant, tsavoriit, kett) 5100.-


Kett TVJ by Tanel Veenre 65.-


Kett Plum D'Or 95.-


Kett Monquer 195.-