Pluus, peaehe ja kõrvarõngad Zara, bikiinipüksid Banana Moon, Tallinna Kaubamaja, päikeseprillid Aldo
Seksikoolitaja ja end naudingute maaletoojaks tituleeriv Epp Kärsin (38) usub, et on loonud uue armastuse koolkonna. Tema enda tee tõelise armastuse leidmiseni ei ole aga lihtsalt kulgenud.

Epp, kes korraldab om stuudios naistele ja meestele intiimmassaaži koolitusi, on mõelnud ka, kuidas muuta seksuaalharidust ja haridussüsteemi. “Ilmselt see peaks algama neist, kes koolides õpetavad. Õpetaja, kes on enesekindel ja räägib neil teemadel klassi ees vabalt, võtab ka lastelt pinge ja ebamugavustunde ära. Kui õpetaja hääl väriseb, ta on näost punane, siis hakkab lastelgi piinlik ja nad ei tahagi kuulata. Olen esinenud ka lastele ja alguses arvati küll, et nad ei kuula mind, hakkavad naerma ja kõkutama. Arva, mis? Kolm tundi oli haudvaikus, kohal oli 50 last!” Epp on käinud loenguid pidamas mitmes koolis ja loengud on ette broneeritud.
“Ma ei võta nende koolituste eest raha. Tahan, et uuel põlvkonnal ei oleks häbi. Kui palju võiksid inimesed olla vaimselt ja füüsiliselt tervemad! Usun, et stressi ja depressiooni alged peituvad armastuse puuduses. Me ei oska armastada, puudutada. Me kardame kallistada, rääkides silma vaadata. Teadlased on jõudnud järeldusele, et kõige suurem stressi ja depressiooni ravi on seks. Aga hea seks. Kehvast seksist ei saa naine mitte midagi. Seks ei ole pelgalt järglaste saamiseks. Koolides jäetakse praegu rääkimata, et hea seks on see, mis hoiab suhet koos ning naise ja mehe vaimselt ja füüsiliselt tervena.”
Epp kõneleb ka ühest põnevast ettevõtmisest, millega ta kohe alustab: “Lähen puuetega inimeste hooldajatele õpetama, kuidas hoolealused end ise rahuldada saaksid. See on veel täiesti tegemata töö. Kui meie oleme mingite piiridega, siis puuetega inimestel tihti pole piire. Aga puudutusel on suur vägi. Ma ei räägi siin seksist, aga silitustest ja kohalolust.”