EVELIN ILVES Foto: Kristjan Lepp
"Oluline on aega võtta enda jaoks," rääkis restorani Roog perenaine Evelin Ilves eelmise aasta septembris väljaandele Catwalk. Täna tähistab nooruslik naine oma 51. sünnipäeva, seega on paras hetk tema ilu ja elu saladustesse sukelduda.

Kui Evelin Ilvesel on nii vaimselt kui füüsiliselt kiired ja tegusad ajad, siis ta võtab jõuga teadlikult umbes tunnike või vähem aega enda ja looduse jaoks.

"Läksin mere äärde, hoolimata ilmast, tegin seal midaiganes, harjutusi või seda, mis tunne oli ja läksin ujuma. Võtsin koera kaasa, läksime võimalikult kaugele, et olla loodusega kontaktis," rääkis naine, kuidas ta Hiiumaal lõõgastuda armastas. Naise sõnul teeb ilusaks külm vesi, aeg ja loodus, millest energiat ammutada.

Loe ka: REPORTAAŽ | Kalaranna Kartmatud ehk kuidas ma Evelin Ilvesega talisuplemas käisin

Märtsikuu ajakirjale Kodutohter rääkis Evelin Ilves et inimestel on enamik asju peas kinni. "Paneme endale piiranguid: ma ei saa hakkama, ma ei suuda, ma ei jaksa,” ütleb Evelin ja soovitab oma mugavustsoonist välja astuda, et näha, milleks me võimelised oleme. “Saad küll hakkama, ja kuidas veel! Kui mingit asja mitu korda teed, siis hakkad seda ka oskama. Kui teed seda 10 000 korda, saab sinust meister. Nii lihtne see ongi!”