Foto: Starmax/PA Images/Scanpix
Modell, autor ja ettevõtja Chrissy Teigen ning tema muusikust abikaasa John Legend kaotasid septembri lõpus pärast ohtraid raseduskomplikatsioone 20. rasedusnädalal poja, kelle auks leinav ema nüüd oma käele armsa tätoveeringu teha lasi.

Nädalavahetusel jagas Chrissy fotot oma käest, mille randmele oli kirjutatud sündimata poja nimi, “Jack”. Uus tätoveering valmis täiustama tema keha katvat teist kirja, mis on samuti pühendatud tema pereliikmetele, järjestikku kirjutatud nimed “John — Luna — Miles” ning see asub samuti ta randmel, vahendab portaal Purewow.

Vaata fotot uuest tätoveeringust SIIT.

Teigen jagas kurba uudist maailmaga läbi Instagrami postitatud fotogalerii, mille juurde kirjutas: “Me oleme šokeeritud ja nii sügavas valus, millest oleme ainult kuulnud, aga mida pole kunagi ise kogenud. Me ei suutnud peatada veritsemist ja anda oma beebile seda, mida ta vajas, vaatamata korduvatele vereülekannetele. Sellest lihtsalt ei piisanud. Meie Jackile: mul on nii kahju, et sinu üksikud eluhetked möödusid nii paljude komplikatsioonidega ja me ei saanud sulle pakkuda kodu, mida ellujäämiseks vajasid. Me armastame sind igavesti.”

Loe pikemalt SIIT.