Scanpix
See on ikka nii olnud, et avalikkus hoiab huviga silma peal Hollywoodi lemmikute järelkasvul. Nii on lood ka näitlejate Catherine Zeta-Jonesi ja Michael Douglase tütre puhul.

Näitlejanna Catherine Zeta-Jones postitas nädalavahetusel Instagrami foto oma tütrest, kes poseerib päikeselise ilmaga aias.

Fännid reageerisid foto peale kiiresti, väljendades imetlust ja üllatust, kui sarnane on 17aastane Carys Zeta Douglas oma kauni emaga.

View this post on Instagram

My girl, in the garden.

A post shared by Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones) on

Modellimõõtu noorele naisele ennustatakse paljulubavat karjääri moemaailmas. Sotsiaalmeediat vaadates on algus juba tehtud - koos emaga on osaletud Fendi reklaamikampaanias ja pildistatud moeseeriat Hispaania Vanity Fair'ile.

Vaata lisaks fotot Catherine Zeta-Jonesi esimesest kohtumisest abikaasa Michael Douglasega

Carys Zeta Jones on varasemalt mõista andnud, et kuulsate vanemate lapseks olemine pole alati kerge. "Kui olin noorem, ei meeldinud mulle mu perekonnanimi selle "Douglase dünastia" tunde pärast," on noor naine tunnistanud.

"Ma arvan, et mind häirib kõige rohkem, et inimesed ei usu, et ma ka ise tööd teen. Arvatakse, et kõik, mis ma saan, ulatatakse mulle hõbekandikul. Tegelikult tunnen, et asjad on pigem vastupidi. Mulle tundub, et pean pidevalt tõestama, et ma pole lihtsalt kuulsate vanemate laps," avaldas ta.

Allikas: Glamour